Mini pračka LG F28K5XN3, 2 kg, TwinWash mini

Mini pračka LG F28K5XN3 v bílé barvě s černými dvířky z tvrzeného skla je ideálním řešením pro jemné prádlo a denní praní. Díky objemu 19... více informací »
Mini pračka LG F28K5XN3
Značka: LG
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Mini pračka LG F28K5XN3 v bílé barvě s černými dvířky z tvrzeného skla je ideálním řešením pro jemné prádlo a denní praní. Díky objemu 19...

Mini pračka LG F28K5XN3 v bílé barvě s černými dvířky z tvrzeného skla je ideálním řešením pro jemné prádlo a denní praní. Díky objemu 19 litrů pojme až 2 kg prádla, takže se vyhnete hromadění oblečení a čekání na svůj oblíbený kousek. Spotřebič nabízí celou škálu programů, nicméně je možné si stáhnout ještě další programy, a to prostřednictvím aplikace LG SmartThinQ. K dispozici je LED dotykový displej a nechybí ani ochrana proti přetečení a pěnění. Jedná se o příslušenství hlavní pračky LG F126G1BCH2N a funguje pouze ve spojení s tímto produktem. Mini pračku lze zakoupit samostatně, nebo právě v setu s modelem F126G1BCH2N. Pokud je na Mini pračce umístěna hlavní pračka, nelze na hlavní pračku umístit sušičku. 8 programů praní: Lehké znečištění Spodní prádlo Dámské prádlo Dětská péče Ruční praní Jen odstředění Máchání + odstředění Načíst program 6 přídavných možností: Čištění bubnu Dětská pojistka Wi-Fi: Dálkový start Stažení programů Smart Diagnosis Možnosti máchání-Normální, Máchání+Ano, Máchání s odstředěním Perfektní řešení pro jemné prádlo a denní praní S pračkou LG TWINWash™ Mini můžete prát malé dávky prádla tak často, jak jen potřebujete. V případě základních věcí, jako je dětské oblečení nebo věci každodenní potřeby, je možné prát malé dávky i několikrát denně. Jemné praní TWINWash™ Mini je díky své velikosti ideálním pomocníkem pro jemné prádlo a prádlo vhodné na ruční praní. Od teď už nemusíte na nic čekat a čisté prádlo budete mít k dispozici kdykoliv si vzpomenete. Přesné ovládání, spolehlivost a dlouhá životnost Ve spotřebiči je zabudovaný invertorový Direct Drive motor, který byl přizpůsobený tak, aby se vešel právě do pračky TWINWash™ Mini. Nabízí přesné ovládání, spolehlivost a dlouhou životnost, tudíž zůstane vaším věrným společníkem několik let. Chytré pohodlí díky Wi-Fi Mějte praní pod kontrolou vždy a kdekoliv! S technologií SmartThinQ™ nemusíte ztrácet čas u domácích spotřebičů, ale místo toho si můžete užívat příjemné chvilky s rodinou. Tento kvalitní a žádaný výrobek Mini pračka LG F28K5XN3, 2 kg, TwinWash mini můžete sehnat právě teď u nás v populární kategorii pračky a sušičky. Nyní najdete podobné výrobky z této známé sekce za internetové ceny.

Unikátní výrobek Mini pračka LG F28K5XN3, 2 kg, TwinWash mini od kvalitního výrobce LG pohodlně získáte v naší nabídce opravdu výhodně. Výhodně teď u nás za 10 990 Kč.