Mini trouba Guzzanti GZ 3621 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehké deformace. Mini trouba Guzzanti GZ 3621 Mini trouba Guzzamti GZ 3621 se... více informací »
Mini trouba Guzzanti GZ 3621 VADA
Značka: neuvedeno
3 095 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehké deformace. Mini trouba Guzzanti GZ 3621 Mini trouba Guzzamti GZ 3621 se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehké deformace. Mini trouba Guzzanti GZ 3621 Mini trouba Guzzamti GZ 3621 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svými kompaktními rozměry se skvěle hodí i do stísněných prostor. Její celkový objem je 42 litrů. K dispozici budete mít 9 programů, z nichž si zcela jistě najdete ten nejideálnější pro danou chvíli a potřebu. Nechybí zde ani Turbo funkce, která zajistí rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu, čímž poskytne dokonale propečené pokrmy. Snadné čištění Nemusíte se obávat ani zdlouhavého čištění, které je častou s troubou spojováno, díky funkci Parní čištění se stane úklid snadný, rychlý a efektivnější. Stačí dovnitř vložit dva šálky vody a zapnout program, který už se o vše ostatní postará sám. Plná funkcí Mezi další funkce patří Rozmrazování, které urychlí přípravu finálních pokrmů. Program pro přípravu domácích jogurtů ocení všichni, kdo rádi zkoušejí nové recepty či preferují doma vyrobené výrobky. Troubě nechybí spodní a horní topné těleso, které zajišťují dokonalé pečení. Nikdy nezapomenete Časovač s možností nastavení až na 90 minut vám ušetří starosti s hlídáním připravovaného pokrmu. Plný rozsah teplot je 40 °C – 220 °C. Velmi prodávaný produkt Mini trouba Guzzanti GZ 3621 VADA VZHLEDU, ODĚRKY dostanete ještě tady na našem webu v populární rubrice mikrovlnné trouby! Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Známá značka neuvedeno vám představuje top produkty. se zárukou dlouhé životnosti. Podívejte se sami.

Kvalitní a levný výrobek Mini trouba Guzzanti GZ 3621 VADA VZHLEDU, ODĚRKY od dodavatele kvalitních produktů neuvedeno pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce za akční cenu. Ceny již od 3 095 Kč.