Mini trouba Severin TO 2066 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mini trouba Severin TO 2066 Pokud žijete v malém bytě a... více informací »
Mini trouba Severin TO
Značka: neuvedeno
5 034 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mini trouba Severin TO 2066 Pokud žijete v malém bytě a...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Mini trouba Severin TO 2066 Pokud žijete v malém bytě a potřebujete ušetřit každý centimetr místa, nebo prostě víc místa k dispozici ani nemáte, ale přesto si rádi jídlo upečete nebo rozpečete, pak vám perfektně poslouží mini trouba Severin. Troubu jistě využijete třeba i na chatách, chalupách nebo studentských bytech, prostě všude tam, kde byste klasickou troubu nemohli mít. Zvolte si typ ohřevu Pomocí šestipolohového ovladače si můžete vybrat funkci, jakou v danou chvíli potřebujete. S horním ohřevem dosáhnete perfektní kůrky, horní a dolní ohřev současně dokonale propečou daný pokrm a jen dolní ohřev dopeče jídlo zespodu. A pro dokonale propečené kuře poslouží funkce horního ohřevu s rožením. Dopřejte si tedy chutnou pizzu, křupavé hranolky nebo perfektní koláče. Využijte časovač Trouba s výkonem 2200 W disponuje objemem 60 litrů, a s časovačem, který lze nastavit až na 120 minut, můžete nechat oběd péct a zvukový signál vás upozorní, až nastavený čas uplyne. Jistě vás potěší i to, že plech lze nastavit do čtyř úrovní, tedy přesně podle aktuálních potřeb. Úžasná pizza Kromě velmi chutného doma grilovaného kuřete, milovníci pizzy jistě ocení i velký kámen, který je vhodný právě pro přípravu pizzy. Jeho průměr je 30,5 cm a při zapnutí horního a spodního ohřevu si budete moci vychutnat jedinečnou křupavou pizzu. Tak neváhejte a pozvěte kamarády na filmový večer s domácí pizzou.Tento vynikající výrobek Mini trouba Severin TO 2066 OBAL POŠKOZEN jde koupit bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené sekci mikrovlnné trouby. Nyní pořídíte akční produkty z této kategorie za super ceny.

Tento kvalitní a levný kus Mini trouba Severin TO 2066 OBAL POŠKOZEN od značky s dobrým jménem neuvedeno je dostupný momentálně na webu extra výhodně! Nabídka již od 5 034 Kč.