Mini trouba Severin TO 2067

Mini trouba Severin TO 2067 Pokud žijete v malém bytě a potřebujete ušetřit každý centimetr místa, nebo prostě víc místa k dispozici ani nemáte,... více informací »
Mini trouba Severin TO
Značka: Severin
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Mini trouba Severin TO 2067 Pokud žijete v malém bytě a potřebujete ušetřit každý centimetr místa, nebo prostě víc místa k dispozici ani nemáte,...

Mini trouba Severin TO 2067 Pokud žijete v malém bytě a potřebujete ušetřit každý centimetr místa, nebo prostě víc místa k dispozici ani nemáte, ale přesto si rádi jídlo upečete nebo rozpečete, pak vám perfektně poslouží mini trouba Severin. Trouba určitě poslouží třeba i na chatách, chalupách nebo studentských bytech, prostě všude tam, kde byste klasickou troubu nemohli mít. Zvolte si typ ohřevu Pomocí čtyřpolohového ovladače si můžete vybrat funkci, jakou v danou chvíli potřebujete. S horním ohřevem dosáhnete perfektní kůrky, horní a dolní ohřev současně dokonale propečou daný pokrm a jen dolní ohřev dopeče jídlo zespodu. Dopřejte si tedy chutnou pizzu, křupavé hranolky nebo perfektní koláče. Využijte časovač Trouba s výkonem 1500 W disponuje objemem 20 litrů, a s časovačem, který lze nastavit až na 60 minut, můžete nechat oběd péct a zvukový signál vás upozorní, až nastavený čas uplyne. Jistě vás potěší i to, že plech lze nastavit do čtyř úrovní, tedy přesně podle aktuálních potřeb.

Exkluzivní produkt Mini trouba Severin TO 2067 s osvědčenou značkou Severin snadno můžete pořídit právě teď za extra cenu. Akční cena již od 1 999 Kč.