Mini trouba VIGAN T45L2P

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Trouba s grilem Elektrická pečící trouba s grilem se dvěma horními... více informací »
Mini trouba VIGAN T45L2P
Značka: Vigan
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Trouba s grilem Elektrická pečící trouba s grilem se dvěma horními...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Trouba s grilem Elektrická pečící trouba s grilem se dvěma horními plotýnkami v elegantním bílém provedení. Vnitřní povrch trouby je galvanizovaná ocel. Pro větší bezpečnost jsou dvojitá bezpečnostní dvířka s bezpečnostním sklem. Troubu lze využít nejen doma, ale i na chatách, studentských kolejích, ubytovnách nebo kdekoli, kde budete potřebovat. Vaření i pečení s přehledem V horní části se nachází dvě litinové plotny. Levá plotýnka o průměru 185 mm s příkonem 1200 W a pravá plotýnka s průměrem 155 mm s příkonem 600 W. Samotný objem trouby je 45 l. Je vybavena 4 samostatnými topnými tělesy z kvalitního nerezu i otočným rožněm. Z přední strany je časovač do 120 minut s akustickým signálem, teplotu si můžete nastavit od 90 do 230 °C. Příslušenství Pečicí plech Otočný rožeň Madlo pro vyjmutí plechu Madlo pro vyjmutí rožně Rošt Tento kvalitní výrobek máte možnost pořídit právě zde tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci mikrovlnné trouby! Pořiďte si ještě podobné produkty ze zmíněné sekce ve slevě. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele Vigan. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Vigan dlouhodobě dodává prvotřídní produkty za extra cenu!

Tento oblíbený kousek Mini trouba VIGAN T45L2P od spolehlivé značky Vigan je dostupný v aktuální nabídce v akci! Ceny již od 3 399 Kč.