Minitrouba Vigan EO45L-2P OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Minitrouba Vigan EO45L-2P Minitrouba Vigan EO45L-2P se stane... více informací »
Minitrouba Vigan EO45L-2P OBAL
Značka: neuvedeno
3 221 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Minitrouba Vigan EO45L-2P Minitrouba Vigan EO45L-2P se stane...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Minitrouba Vigan EO45L-2P Minitrouba Vigan EO45L-2P se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svými kompaktními rozměry se skvěle hodí i do stísněných prostor. Její celkový objem je 45 litrů a pyšní se výkonem 1800 W. K dispozici nabízí 8 programů, z nichž si zcela jistě vyberete nejvhodnější pro danou chvíli. Dále nabízí 2 litinové plotýnky s regulací výkonu. Galvanizovaná ocel Vnitřní povrch je vyhotoven z galvanizované oceli, díky čemuž bude čištění snadné a nezabere velké množství času. Uvnitř trouby se nachází i osvětlení, které napomáhá získat vizuální kontrolu připravovaného pokrmu. Funkcionalita Mezi další funkce patří Rozmrazování, které urychlí přípravu finálních pokrmů. Otočný gril pomůže s přípravou dokonale křupavého pokrmu, přičemž zanechá jeho vnitřek křehký a šťavnatý. Troubě nechybí ani 4 samostatná topná tělesa, která zajišťují dokonalé pečení. Časovač & Teplota Časovač s možností nastavení až na 60 minut vám ušetří starosti s hlídáním připravovaného pokrmu. Plný rozsah teplot je 100 °C – 250 °C. Všestranné využití Přidanou hodnotou této minitrouby jsou 2 nahoře umístěné litinové plotýnky s třístupňovou regulací výkonu. Levá plotýnka s příkonem 1000 W má 18,5 cm a pravá plotýnka poskytuje 800 W na 15,5 cm.

Kvalitní a žádaný výrobek Minitrouba Vigan EO45L-2P OBAL POŠKOZEN od značky se zárukou kvality neuvedeno získáte aktuálně na webu za výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 3 221 Kč.