Minitrouba Vigan EO45L OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Minitrouba Vigan EO45L Minitrouba Vigan EO45L se stane... více informací »
Minitrouba Vigan EO45L OBAL
Značka: neuvedeno
3 411 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Minitrouba Vigan EO45L Minitrouba Vigan EO45L se stane...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Minitrouba Vigan EO45L Minitrouba Vigan EO45L se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svými kompaktními rozměry se skvěle hodí i do stísněných prostor. Její celkový objem je 45 litrů a pyšní se výkonem 1800 W. K dispozici nabízí 8 programů, z nichž si zcela jistě vyberete nejvhodnější pro danou chvíli. Galvanizovaná ocel Vnitřní povrch je vyhotoven z galvanizované oceli, díky čemuž bude čištění snadné a nezabere velké množství času. Uvnitř trouby se nachází i osvětlení, které napomáhá získat vizuální kontrolu připravovaného pokrmu. Funkcionalita Mezi další funkce patří Rozmrazování, které urychlí přípravu finálních pokrmů. Otočný gril pomůže s přípravou dokonale křupavého pokrmu, přičemž zanechá jeho vnitřek křehký a šťavnatý. Troubě nechybí ani 4 samostatná topná tělesa, která zajišťují dokonalé pečení. Časovač & Teplota Časovač s možností nastavení až na 60 minut vám ušetří starosti s hlídáním připravovaného pokrmu. Plný rozsah teplot je 100 °C – 250 °C. Tento neodolatelný výrobek máte možnost dostat lehce u nás v oblíbené kategorii mikrovlnné trouby. Nyní najdete jiné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu.

Tento neodolatelný produkt Minitrouba Vigan EO45L OBAL POŠKOZEN od této skvělé značky neuvedeno jednoduše najdete právě teď u nás napořád výhodně. Zrovna teď v akci za 3 411 Kč.