Mísa Kenwood pro kuchyňské roboty Chef, nerez, 4,6l ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Nerezová mísa Dopřejte si nerezovou mísu od společnosti Kenwood,... více informací »
Mísa Kenwood pro kuchyňské roboty Chef
Značka: neuvedeno
1 529 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Nerezová mísa Dopřejte si nerezovou mísu od společnosti Kenwood,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Nerezová mísa Dopřejte si nerezovou mísu od společnosti Kenwood, jež je kompatibilní se všemi modely robotů Chef. Je vyrobena z nerezového leštěného kovu, takže dlouhá životnost je samozřejmostí. S rozměry 30 x 25 x 25 cm a o objemu 4,7 litru vám přinese praktičnost do vaší kuchyně. Navíc disponuje užitečnými držadly, která vám zajistí snadnou manipulaci. Hodně povedený výrobek Mísa Kenwood pro kuchyňské roboty Chef, nerez, 4,6l najdete aktuálně na našem webu v oblíbené kategorii příslušenství ke kuchyňským robotům. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této známé rubriky za výborné peníze. Oblíbený dodavatel neuvedeno dlouhodobě dodává skvělé produkty.! To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní výrobek Mísa Kenwood pro kuchyňské roboty Chef, nerez, 4,6l ROZBALENO od společnosti neuvedeno snadno najdete zrovna se slevou! Nabídky od 1 529 Kč.