Mlýnek na kávu De'Longhi KG89

Mlýnek na kávu Mlýnek na kávu se dvěma mlecími kameny. Nastavte si hrubost mletí pomocí 16stupňového voliče přesně tak, jak vám to vyhovuje.... více informací »
Mlýnek na kávu De'Longhi
Značka: DéLonghi
1 659 Kč
Ověřit dostupnost
Mlýnek na kávu Mlýnek na kávu se dvěma mlecími kameny. Nastavte si hrubost mletí pomocí 16stupňového voliče přesně tak, jak vám to vyhovuje....

Mlýnek na kávu Mlýnek na kávu se dvěma mlecími kameny. Nastavte si hrubost mletí pomocí 16stupňového voliče přesně tak, jak vám to vyhovuje. Díky funkci „Počet šálků“ si namelte přesně tolik kávy, kolik potřebujete. Mlýnek na kávu Káva se nepřehřívá a zachovává si plné aroma díky dvěma mlecím kamenům. Vrchní část mlýnku je vyjímatelná, což usnadňuje čištění. 16 stupňů hrubosti mletí Regulátor mletí lze nastavovat v 16 stupních, takže máte naprostou kontrolu nad hrubostí mletí a můžete si svoji kávu po libosti přizpůsobit. Ovládání dotykovými tlačítky Uživatelsky přívětivý ovládací panel s dotykovými tlačítky umožňuje zvolit počet šálků k přípravě a poté je snadno připravit. Až 12 šálků Vyberte si, pro kolik šálků chcete namlít kávu: od jednoho až po 12.
Unikátní produkt Mlýnek na kávu De'Longhi KG89 máte možnost najít také na našem webu v kategorii mlýnky na kávu! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova!

Tento oblíbený produkt Mlýnek na kávu De'Longhi KG89 od dodavatele kvalitních produktů DéLonghi snadno naleznete právě dnes skutečně levně. Zrovna nyní za cenu 1 659 Kč.