Mlýnek na maso Bosch MFW3640A, 1600W

Multifunkční pomocník Bosch MFW3640A pro každodenní použití Mlýnek na maso Bosch MFW3640A vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a... více informací »
Mlýnek na maso Bosch MFW3640A
Značka: Bosch
3 212 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční pomocník Bosch MFW3640A pro každodenní použití Mlýnek na maso Bosch MFW3640A vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a...

Multifunkční pomocník Bosch MFW3640A pro každodenní použití Mlýnek na maso Bosch MFW3640A vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a moderním černobílým provedením. Oblíbíte si ho zejména díky jeho velkému příslušenství, které vám pomůže vykouzlit ty nejlepší jídla jako od šéfkuchaře. Mlýnek perfektně a rychle rozemele až 1,9 kg masa za minutu. Dokonalou stabilitu a bezpečnost při provozu zajišťují přísavné gumové nožičky. Snadnou manipulaci vám zajistí držadlo a samozřejmostí je prostor na uložení sítek a kabelu. Všestranné využití Mlýnek disponuje ostrým oboustranným nožem, který zajišťuje skvělé výsledky mletí a delší životnost celého zařízení. Masomlýnek Bosch MFW3640A vám nabízí velkou škálou možností při přípravě chutného jídla. Bohaté příslušenství vám umožní vyrobit si vlastní domácí uzeniny. Díky speciálnímu nástavci si můžete jednoduše připravit pokrm Kebbe. Jistě vás potěší sítka ve třech velikostech – 2,7 mm, 4 mm, 8 mm. Nechybí ani praktické struhadlo, které disponuje 4 bubny, které jsou určené pro jemné a hrubé strouhání, krájení a ke strouhání brambor. Specifikace Příkon: 500 W Blocking power 1600 W Velký plnící otvor a šikovné pěchovadlo Prostor pro uložení příslušenství Snadno složitelný Rychlost mletí 1,9 kg / min 2 rychlostní stupně Reverzní funkce Oboustranný nůž Příslušenství Sítka velikosti 2,7 / 4 / 8 Kebbe Nástavec na klobásy Struhadlo se 4 bubny: krájení, strouhání brambor, hrubé strouhání, jemné strouhání
Tento designový produkt Mlýnek na maso Bosch jde koupit teď tady na našem webu zařazený v kategorii mlýnky. Pořiďte si oblíbené kousky z této známé sekce za internetové ceny! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Bosch. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Mlýnek na maso Bosch MFW3640A, 1600W od výrobce s dobrým jménem Bosch jde pořídit v naší nabídce opravdu levně! Produkt koupíte teď u nás za 3 212 Kč.