Mlýnek na maso č.8 Toro, pocínovaná litina

Mlýnek na maso Pokud si rádi melete maso doma, ale váš starý mlýnek se vám rozbil, nebo prostě jen nemáte rádi to kupované, protože úplně... více informací »
Mlýnek na maso č.8 Toro
Značka: TORO
659 Kč
Ověřit dostupnost
Mlýnek na maso Pokud si rádi melete maso doma, ale váš starý mlýnek se vám rozbil, nebo prostě jen nemáte rádi to kupované, protože úplně...

Mlýnek na maso Pokud si rádi melete maso doma, ale váš starý mlýnek se vám rozbil, nebo prostě jen nemáte rádi to kupované, protože úplně nedůvěřujete tomu, co je na balení napsáno co se složení týče, pak už víc neváhejte a pořiďte si mlýnek značky Toro. Kromě mletí masa třeba pro něj najdete i jiné využití, jako například mletí rohlíku na strouhanku. Mlýnek velmi jednoduše a rychle připevníte ke stolu nebo kuchyňské lince a můžete jej okamžitě použít. Díky jeho kvalitnímu provedení z pocínované litiny se můžete spolehnou na to, že vám poslouží i několik let.

Ve slevě produkt Mlýnek na maso č.8 Toro, pocínovaná litina od výrobce se skvělou pověstí TORO můžete dostat momentálně na webu za příznivou cenu! Právě nyní za 659 Kč.