Mlýnek na maso č.8 Toro, pocínovaná litina ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Mlýnek na maso Pokud si rádi melete maso doma, ale váš starý... více informací »
Mlýnek na maso č.8 Toro
Značka: neuvedeno
593 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Mlýnek na maso Pokud si rádi melete maso doma, ale váš starý...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Mlýnek na maso Pokud si rádi melete maso doma, ale váš starý mlýnek se vám rozbil, nebo prostě jen nemáte rádi to kupované, protože úplně nedůvěřujete tomu, co je na balení napsáno co se složení týče, pak už víc neváhejte a pořiďte si mlýnek značky Toro. Kromě mletí masa třeba pro něj najdete i jiné využití, jako například mletí rohlíku na strouhanku. Mlýnek velmi jednoduše a rychle připevníte ke stolu nebo kuchyňské lince a můžete jej okamžitě použít. Díky jeho kvalitnímu provedení z pocínované litiny se můžete spolehnou na to, že vám poslouží i několik let.

Vysoce kvalitní výrobek Mlýnek na maso č.8 Toro, pocínovaná litina ROZBALENO od top výrobce neuvedeno jednoduše naleznete na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Zrovna teď v akci za 593 Kč.