Mlýnek na maso Tefal HV1 NE114130, 1600W

Mlýnek na maso Tefal NE114130 Každý správný kuchař ví, že jediné správné mleté je to, které si namele sám. Jen tak si totiž... více informací »
Mlýnek na maso Tefal HV1 NE114130
Značka: Tefal
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Mlýnek na maso Tefal NE114130 Každý správný kuchař ví, že jediné správné mleté je to, které si namele sám. Jen tak si totiž...

Mlýnek na maso Tefal NE114130 Každý správný kuchař ví, že jediné správné mleté je to, které si namele sám. Jen tak si totiž můžete být jistí, že jíte kvalitní pokrmy. Jestli chcete povýšit svoje řízky a karbenátky na vyšší úroveň, pořiďte si mlýnek na maso. Tefal nabízí spolehlivý mlýnek s mnoha užitečnými funkcemi, který se stane neocenitelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Velká síla pro rychlé mletí Mlýnek využívá svůj stabilní příkon motoru 1 600 W k tomu, aby namlel suroviny rychle a spolehlivě. Zvládne umlýt až 1,9 kg surovin za jedinou minutu. Díky funkci zpětného chodu se navíc nemusíte bát mlýt s ním i hodně pevné maso. Zvládne to bez nepříjemného ucpávání. Sedm funkcí S tímto mlýnkem dokáže umlýt mnohem víc než maso do sekané. K dispozici máte tři mřížky s různým stupněm hrubosti a dvě struhadla na strouhání a krájení například zeleniny nebo jablek na štrúdl. Navíc dokážete připravit i domácí klobásy a pasírovat rajčata nebo džus. Zcela unikátní kus je k dostání již dnes tady na stránkách v populární kategorii mlýnky! Nyní můžete najít parádní zboží z této rubriky za super peníze.

Oblíbený a akční kousek Mlýnek na maso Tefal HV1 NE114130, 1600W od značky s dlouholetou historií Tefal jednoduše najdete v naší internetové nabídce za super peníze! Cenově vychází na 2 699 Kč.