Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro Příjemné osvěžení... více informací »
Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro OBAL
Značka: neuvedeno
9 449 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro Příjemné osvěžení...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro Příjemné osvěžení Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro se perfektně hodí především do podkrovních bytů, do paneláku i do kanceláří. Zkrátka všude tam, kde chcete v horkých dnech pocítit závan chladivého vzduchu. Digitální ovládání Klimatizace disponuje digitálním ovládacím panelem s přehledným LED displejem. Ovládání je snadné a intuitivní, díky dálkovému ovládání si můžete nastavit teplotu i z gauče nebo postele. Můžete si navíc vybrat hned z několika funkcí: chlazení, odvlhčování a větrání. Omyvatelný filtr Díky omyvatelnému filtru klimatizace, ušetříte spoustu peněz. Stačí ho jen opláchnout vodou, nechat oschnout a může se znovu používat. Klimatizace disponuje horní klapkou, která je automaticky poháněná motorem. Snadná manipulace Mobilní klimatizace má kompaktní rozměry, je vybavena kolečky a rukojetí pro snadnější manipulaci. Díky nízké hmotnosti ji snadno přemístíte přesně tam, kde ji zrovna potřebujete.Unikátní produkt jde sehnat rovnou tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii klimatizace. Připravili jsme zcela nové zboží z této populární sekce za parádní cenu! Značka neuvedeno vám poskytuje skvělé výrobky.. Vždyť to vidíte sami! To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Mobilní klimatizace Argo 398000695 Iro OBAL POŠKOZEN od našeho předního výrobce neuvedeno snadno získáte zde pořád výhodně! Výhodně za 9 449 Kč.