Mobilní klimatizace Nedis ACMB1WT9

Mobilní klimatizace Nedis ACMB1WT9 Nevíte jak se v létě ve vyhřátém domě nebo kanceláři ochladit, protože klasický ventilátor příliš... více informací »
Mobilní klimatizace Nedis ACMB1WT9
Značka: Nedis
11 946 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní klimatizace Nedis ACMB1WT9 Nevíte jak se v létě ve vyhřátém domě nebo kanceláři ochladit, protože klasický ventilátor příliš...

Mobilní klimatizace Nedis ACMB1WT9 Nevíte jak se v létě ve vyhřátém domě nebo kanceláři ochladit, protože klasický ventilátor příliš nezabírá? Pak pro vás bude vhodnou volbou mobilní klimatizace Nedis, která výborně ochladí prostor kolem vás, a kterou navíc budete moci snadno přemísťovat podle potřeby. Příslušenství v balení Součástí příslušenství klimatizace je i vypouštěcí hadice s průměrem 150 mm, která odvádí teplý vzduch ven z místnosti, k tomu aby se teplý vzduch nevracel zpět, je v balení i souprava pro utěsnění oken. Snadnou manipulaci s přístrojem při přemísťování mezi místnostmi umožní kolečka a integrované rukojeti. Klimatizace, ventilátor Klimatizace je určena pro ochlazení místností do velikosti 27 m2 a nabízí teplotní rozsah 16 – 32 °C. Kromě klimatizace lze přístroj využít i jako ventilátor, u kterého si můžete vybrat jeden ze tří rychlostních stupňů, a to v závislosti na tom, jak vám to bude příjemné. Lehkost ovládání Ovládání klimatizace je velice snadné a slouží k tomu buď tlačítka a LED displej v horní části spotřebiče nebo dálkový ovladač, který je součástí balení a se kterým budete moci ovládat přístroj i z pohodlí gauče. Klimatizace je opravdu tichá, takže pokud jste zvyklí nechat ji běžet i v noci, tak v režimu spánku vás nebude vůbec rušit. Praktické funkce Další praktickou funkcí je časovač, pomocí kterého si jednoduše nastavíte dobu, po jejímž uplynutí se klimatizace sama vypne. Dále určitě oceníte i funkci automatického otáčení, díky němuž docílíte výborné distribuce proudění vzduchu. U přístroje je třeba mít na paměti, že vzdálenost mezi ní a zdí nebo jinými předměty musí být minimálně 50 cm.

Levný produkt Mobilní klimatizace Nedis ACMB1WT9 od známého dodavatele Nedis lze nakoupit momentálně za akční cenu. Ceny již od 11 946 Kč.