Mobilní telefon Aligator S5540KS 2GB/32GB Kids+Senior, modrá POUŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Smartphone s ovládáním speciálně vyvinutým pro seniory a děti... více informací »
Mobilní telefon Aligator S5540KS
Značka: neuvedeno
1 589 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Smartphone s ovládáním speciálně vyvinutým pro seniory a děti...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Smartphone s ovládáním speciálně vyvinutým pro seniory a děti Aligator S5540 v modré barvě je vybaven speciálním prostředím, které zásadně zjednodušuje používání dotykového telefonu. Ovládání teď zvládnou i naprostí začátečníci. Díky tomu zvládne každý snadno používat všechny běžné funkce smartphonů. Snadno, jednoduše a rychle Nadstavba BIG Launcher, umožňuje snadno používat smartphone seniorům, dětem, lidem se zrakovým postižením nebo omezením motoriky i nevidomým. Všichni tito uživatelé ocení jednoduché a výborně čitelné prostředí . Buďte ve spojení Speciální prostředí S5540 umožňuje všem snadno používat běžné komunikační prostředky jako jsou Whatsapp, Messenger, Skype, Viber a další. To vše bez nutnosti učit se složitě ovládání nového telefonu. SOS Locator Přímo na hlavní obrazovce se nachází tlačítko SOS, které umožňuje snadno přivolat pomoc. Po stisku tlačítka telefon automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo a zároveň odešle nouzovou SMS zprávu, která díky vestavenému satelitnímu GPS přijímači obsahuje i přesnou polohu telefonu. Plná výbava a skvěle čitelný displej Google Play, mobilní internet, Bluetooth a Wi-Fi připojení, nebo možnost přehrávání hudby a videa. To vše v jednom telefonu. Navíc díky modernímu 5,5“ LCD displeji uvidíte vše detailně. Odemykání pomocí obličeje nebo prstu Díky funkci Face unlock můžete jednoduše odemykat telefon pomocí obličeje. Pokud vám tato funkce nevyhovuje, můžete využít odemykání telefonu pomocí otisku prstů. Snadno ovladatelný fotoaparát Fotoaparát s bleskem na zadní straně telefonu s rozlišením 8 MPix umožňuje zajímavým způsobem zaznamenávat okamžiky z vašeho života. Přední 2MPix fotoaparát je tu pro případné selfie fotky.

Vynikající kus Mobilní telefon Aligator S5540KS 2GB/32GB Kids+Senior, modrá POUŽ od odblíbeného výrobce neuvedeno pohodlně pořídíte zde teď za akční cenu! Akční ceny již od 1 589 Kč.