Mobilní telefon Apple iPhone XR 64GB, černá

iPhone Xr Brilantní. Po všech stránkách. Úplně nový Liquid Retina displej – nejvyspělejší LCD displej na trhu. Ještě rychlejší Face ID. Vůbec... více informací »
Mobilní telefon Apple iPhone XR 64GB
Značka: Apple
13 674 Kč
Ověřit dostupnost
iPhone Xr Brilantní. Po všech stránkách. Úplně nový Liquid Retina displej – nejvyspělejší LCD displej na trhu. Ještě rychlejší Face ID. Vůbec...

iPhone Xr Brilantní. Po všech stránkách. Úplně nový Liquid Retina displej – nejvyspělejší LCD displej na trhu. Ještě rychlejší Face ID. Vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. A přelomová fotosoustava. iPhone XR skvěle nejen vypadá. Displej Přes celou plochu Nový iPhone Xr má nejvyspělejší LCD displej na trhu. Díky inovativnímu technickému řešení podsvícení sahá obrazovka až do rohů. Takže celá přední plocha je vlastně jen displej s dokonale věrnými barvami. Provedení Rámeček z leteckého hliníku Vůbec nejodolnější přední sklo na smartphonu. Precizně zpracovaný rámeček z leteckého hliníku. Odolnost proti vodě a prachu. A šest nádherných nových barev. Skleněná záda samozřejmě umožňují nabíjet iPhone Xr jednoduše bezdrátově. Bezpečnost Zdokonalené Face ID Když místo hesla používáte svůj obličej, všechno je jednodušší. Jedním pohledem iPhone Xr odemknete, přihlásíte se do aplikací a k účtům. Je to nejbezpečnější řešení ověřování uživatele podle obličeje ve smartphonu. Teď navíc ještě rychlejší. A12 Bionic Inteligentní čip Tohle je nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu s Neural Enginem další generace. Přináší působivé zážitky v rozšířené realitě. Fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti. A rychlost a plynulost ve všem, co na iPhone děláte. Kamera Přelomová fotosoustava Nejoblíbenější fotoaparát na světě spouští novou éru fotografie. Inovativní snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine vám teď pomáhají fotit jako nikdy předtím. Nový 12Mpx snímač Hlubší a větší pixely Nový snímač zaručuje věrnější obraz, přesnější barvy a méně šumu v záběrech pořízených při slabém osvětlení. Také došlo ke zdokonalení bokeh efektu, kde snímky v portrétním režimu jsou ještě profesionálnější. Navíc lze dodatečně upravovat hloubku ostrosti. iOS 12 Dokonale vyladěný operační systém přináší zcela nové funkce, mezi které patří zejména sledování času stráveného s iPhonem, sdružování notifikací nebo chytré zkratky pro často opakované činnosti. Systém je navíc celkově rychlejší než kdykoli dřív. Mimořádný důraz je kladen na ochranu soukromí uživatele. Ani v tomto směru nemá iOS 12 žádnou konkurenci.
Tento velmi oblíbený produkt Mobilní telefon Apple iPhone XR 64GB, černá jde získat bez problémů tu na webu zařazený v kategorii iphone. Máme pro vás skvělé produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další zboží od výrobce Apple. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Apple má špičkové výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento exkluzivní produkt Mobilní telefon Apple iPhone XR 64GB, černá od dodavatele se skvělou pověstí Apple lze koupit momentálně na webu za skvělou cenu. Právě teď jen za 13 674 Kč.