Mobilní telefon Samsung Galaxy A22 5G 4GB/128GB, fialová

Samsung Galaxy A22 5G Zařaďte rychlost 5G Blesková síť vždy po ruce Přivítejte do svého života strhující rychlost 5G, s níž rychle zapomenete na... více informací »
Mobilní telefon Samsung Galaxy A22
Značka: Samsung
5 890 Kč
Ověřit dostupnost
Samsung Galaxy A22 5G Zařaďte rychlost 5G Blesková síť vždy po ruce Přivítejte do svého života strhující rychlost 5G, s níž rychle zapomenete na...

Samsung Galaxy A22 5G Zařaďte rychlost 5G Blesková síť vždy po ruce Přivítejte do svého života strhující rychlost 5G, s níž rychle zapomenete na nepříjemné lagy a pomalé načítání. Takřka okamžité sdílení a nahrávání souborů, plynulá online videa a hladký gaming si vás rychle získají. Poznejte ten rozdíl na vlastní kůži se Samsung Galaxy A22 5G 128 GB fialová. Zářivý 90Hz displej Ultra plynulý 6,6″ Infinity-V displej s bohatými barvami a ostrými konturami si zamilujete. Technologie Full HD+ mu propůjčuje výrazné barevné odstíny, s nimiž váš vizuální obsah nabyde na reálnosti. Obnovovací frekvence 90 Hz a funkce Real Smooth zajistí naprosto hladký zážitek při scrollování a neunaví tolik vaše oči. Jednoduše radost ze sledování. Design spojený s funkcionalitou Jemné odleskující prvky a hebký povrch na zadní straně snadno upoutají pozornost vašeho okolí. Za oblými rohy a rafinovanými křivkami se však skrývá víc než jen krásný vzhled – vašim rukám poskytnou stabilní, příjemný úchop a intuitivní navigaci po obrazovce smartphonu Galaxy A22 5G. Tři fotoaparáty, tři úhly pohledu Hlavní 48Mpx fotoaparát zachytí nezapomenutelné momentky v ostrých detailech, 5Mpx ultraširokoúhlý objektiv pojme celou scenérii před vámi a 2Mpx fotoaparát nechá vyniknout jemné detaily díky přirozeně rozostřenému pozadí. S Galaxy A22 5G jste připraveni na jakoukoli událost, jeho praktická trojice fotoaparátů vám zajistí nestárnoucí vzpomínky. Rozšiřte si pohled Ať už se před vámi rozpíná zářivé velkoměsto při západu slunce nebo zasněžené vrcholky hor, 5Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát je pojme v jediném záběru. Jeho rozpětí 115 ° vám nabídne podobný úhel pohledu jako lidské oko, můžete tak vytvářet skvostná panoramata téměř všeho, co sami vidíte. Vytrvalá baterie s kapacitou 5 000 mAh Žijte naplno, Galaxy A22 5G s vámi udrží krok. Pohání jej totiž výkonná 5 000mAh baterie, která vydrží dlouhé hodiny i při extrémně nabitém dni. Navíc se bleskově vrátí do hry díky rychlému až 15W adaptivnímu nabíjení. Tento designový výrobek jde pořídit teď tu na našem webu v populární sekci samsung galaxy a. Nyní pořídíte kvalitní produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze! Významný výrobce Samsung pro své zákazníky dodává skvělé zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Povedený produkt Mobilní telefon Samsung Galaxy A22 5G 4GB/128GB, fialová od známé značky Samsung jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Levně za cenu 5 890 Kč.