Mobilní telefon Vivax Fly 6 4GB/128GB, modrá

Mobilní telefon Vivax Fly 6 Hledáte mobilní telefon s kvalitní výbavou a přitom dostupnou cenou? Mobilní telefon Vivax Fly 6 v modré barvě nadchne... více informací »
Mobilní telefon Vivax Fly 6 4GB/128GB
Značka: Vivax
3 861 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní telefon Vivax Fly 6 Hledáte mobilní telefon s kvalitní výbavou a přitom dostupnou cenou? Mobilní telefon Vivax Fly 6 v modré barvě nadchne...

Mobilní telefon Vivax Fly 6 Hledáte mobilní telefon s kvalitní výbavou a přitom dostupnou cenou? Mobilní telefon Vivax Fly 6 v modré barvě nadchne prvotřídním zobrazením při sledování filmů a videí na 6,3“ LCD displeji s Full HD rozlišením, umožní vám zachytit krásné fotografie zadním čtyřnásobným fotoaparátem s hlavní 16Mpx kamerou a v neposlední řadě potěší moderním operačním systémem Android 10. Působivý obraz ve Full HD rozlišení Nechte se ohromit špičkovými vizuálními zážitky při sledování filmů, hraní her nebo jen obyčejnému projíždění sociálních sítí na velkém 6,3“ IPS LCD displeji s detailním Full HD rozlišením. Veškerý přehrávaný obsah ožijte pestrými barvami a dokonale ostrými detaily, přičemž díky miniaturnímu výřezu vám nebude nic překážet při sledování. Kvalitní snímky se čtyřnásobným fotoaparátem Zachyťte všechny zajímavé okamžiky vašeho života v prvotřídních detailech na nádherných fotografiích a videích zadním čtyřnásobným fotoaparátem s hlavní 16Mpx kamerou. S předním 16Mpx fotoaparátem vám navíc nebude nic bránit v pořizování krásných selfies. Veškeré pořízené snímky navíc poté můžete uložit na interní paměť o velké kapacitě 128 GB. Vždy spolehlivý chod Navzdory svému tenkému a elegantnímu tělu v sobě skrývá Vivax Fly 6 až překvapivý výkon. Užijte si hraní her i práci v aplikacích bez otravného sekání a padání díky spolehlivému chodu osmijádrového procesoru a operační paměti 4 GB RAM. K jeho svižnému výkonu navíc přispívá i moderní operační systém Android 10. Dostatek energie na celý den Baterie s velkou kapacitou 4150 mAh vám umožní pracovat a bavit se po celý den bez obav z nedostatku energie. Podpora technologie Dual SIM navíc umožňuje využívat v jednom přístroji svoje osobní i pracovní číslo a čtečka otisku prstů zajistí rychlé a přitom bezpečné odemykání.

Tento unikátní produkt Mobilní telefon Vivax Fly 6 4GB/128GB, modrá od společnosti s úžasnou pověstí Vivax jde sehnat v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! Levně za cenu 3 861 Kč.