Moka konvička Bialetti New Venus Copper 4 porce POUŽITÉ, NEOPOTŘE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Moka konvička Bialetti Venus Nová moka konvička od asi... více informací »
Moka konvička Bialetti New Venus Copper
Značka: neuvedeno
919 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Moka konvička Bialetti Venus Nová moka konvička od asi...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Moka konvička Bialetti Venus Nová moka konvička od asi nejoblíbenějšího výrobce v oboru – firmy Bialetti dává důkaz, že i v kompaktním provedení se může snoubit italský smysl pro eleganci i přípravu kávy. Opravdu krásná konstrukce je patrná už na první pohled a o důsledné přípravě vás pak přesvědčí nejen letité zkušenosti společnosti Bialetti ale i výběr těch nejkvalitnějších materiálů nebo možnost použití s jakoukoliv plotýnkou. Na konvičce dominuje měděná barva a je vhodná k přípravě čtyř šálků. Elegantní design U moka konvičky Venus je už od prvního pohledu patrný důraz na design. Vaše oko upoutají nejen krásné oblé tvary, ale i barevná povrchová úprava, se kterou se konvička stane doslova hvězdou na vaší kuchyňské desce či jídelním stole. Pohodlná manipulace Výrobce si pro své zákazníky připravil nástroj na přípravu kávy propracovaný do posledního detailu. Překvapí vás tak i komfortní manipulací po dovaření kávy. Nejen že káva nebude nikde kapat při nalévání, ale konvička se bude i skvěle držet díky ergonomické rukojeti s protiskluzovou úpravou. Vhodné pro indukci Že firma Bialetti dbá na použití těch nejlepších materiálů, dokládá zejména konstrukce z nerezové oceli 18/10 i o 20 % zesílená tloušťka spodní nádoby. Ta konvičce zajistí konstantní tlak a především využití se všemi typy desek včetně té indukční.

Oblíbený výrobek Moka konvička Bialetti New Venus Copper 4 porce POUŽITÉ, NEOPOTŘE od přední společnosti neuvedeno jednoduše můžete pořídit u nás skutečně výhodně! Výhodně za skvělou cenu 919 Kč.