Monitor AOC 27G2U, 27'', herní, 144 Hz, 1 ms, FullHd, černá POUŽI

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. AOC 27G2U Našlapaná akce ve 144 Hz Užijte si dokonalé herní... více informací »
Monitor AOC 27G2U
Značka: AOC
5 111 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. AOC 27G2U Našlapaná akce ve 144 Hz Užijte si dokonalé herní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. AOC 27G2U Našlapaná akce ve 144 Hz Užijte si dokonalé herní zážitky v prvotřídním zobrazení na herním monitoru AOC 27G2U. IPS Monitor s úhlopříčkou 27“ se stane vašim ideálním společníkem pro hraní her se svou kvalitní obnovovací frekvencí 144 Hz, kterou doplňuje špičková doba odezvy pouhé 1 ms a technologie FreeSync Premium. Maximální herní zážitky Ponořte se naplno do vaší herní akce připojením více monitorů vedle sebe. Díky svému úzkému okraji a designu bez rámečků si budete moci vychutnat pouze dokonalý obraz bez rušivých elementů. Strhující akce bez trhání Zapomeňte na trhání a zpoždění obrazu a vychutnejte si i tu nejnáročnější akci plnou výbuchů nebo adrenalinové jízdy v přeplněném městě v dokonale plynulém obrazu zásluhou technologie AMD FreeSync Premium. Ta přináší nejvyšší snímkovací rychlost a zaručuje plynulé zobrazení, o kterém jste dříve mohli je snít. Špičková odezva 1 ms Při hraní akčních online her většinou rozhoduje o smrti vás či vašeho protivníka jediná vteřina. Nenechte svého soupeře vyhrát a užijte si díky špičkové odezvě 1 ms akci bez rozmazání a s plynulým pohybem bez obtěžujících efektů zdvojeného obrazu. Mějte náskok před soupeři Buďte o krok před nepřáteli s obnovovací frekvencí panelu 144 Hz, která zobrazuje až 144 snímků za sekundu. Obnovovací frekvence 144 Hz zajišťuje až o 50 % rychlejší zobrazování snímků ve srovnání s klasickými monitory s frekvencí 60 Hz.

Tento výjimečný produkt Monitor AOC 27G2U, 27'', herní, 144 Hz, 1 ms, FullHd, černá POUŽI od dodavatele zboží AOC snadno naleznete u nás právě za nejnižší cenu! Zrovna teď v akci za 5 111 Kč.