Monitor AOC C32G2AE/BK

AOC C32G2AE/BK Našlapaná akce ve 165 Hz Užijte si dokonalé herní zážitky v prvotřídním zobrazení na herním monitoru AOC C32G2AE/BK. VA Monitor s... více informací »
Monitor AOC C32G2AE/BK
Značka: AOC
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
AOC C32G2AE/BK Našlapaná akce ve 165 Hz Užijte si dokonalé herní zážitky v prvotřídním zobrazení na herním monitoru AOC C32G2AE/BK. VA Monitor s...

AOC C32G2AE/BK Našlapaná akce ve 165 Hz Užijte si dokonalé herní zážitky v prvotřídním zobrazení na herním monitoru AOC C32G2AE/BK. VA Monitor s úhlopříčkou 31,5“ se stane vašim ideálním společníkem pro hraní her se svou kvalitní obnovovací frekvencí 165 Hz, kterou doplňuje špičková doba odezvy pouhé 1 ms a technologie FreeSync Premium. Maximální herní zážitky Ponořte se naplno do vaší herní akce přepínáním mezi integrovanými předvolbami pro FPS, RTS a závodními tituly – na výběr máte až z 6 herních módů. Můžete si dle libosti také nakonfigurovat ideální podmínky a uložit je. Strhující akce bez trhání Zapomeňte na trhání a zpoždění obrazu a vychutnejte si i tu nejnáročnější akci plnou výbuchů nebo adrenalinové jízdy v přeplněném městě v dokonale plynulém obrazu zásluhou technologie AMD FreeSync Premium. Ta přináší nejvyšší snímkovací rychlost a zaručuje plynulé zobrazení, o kterém jste dříve mohli je snít. Špičková odezva 1 ms Při hraní akčních online her většinou rozhoduje o smrti vás či vašeho protivníka jediná vteřina. Nenechte svého soupeře vyhrát a užijte si díky špičkové odezvě 1 ms akci bez rozmazání a s plynulým pohybem bez obtěžujících efektů zdvojeného obrazu. Mějte náskok před soupeři Buďte o krok před nepřáteli s obnovovací frekvencí panelu 165 Hz, která zobrazuje až 165 snímků za sekundu.
Velmi prodávaný výrobek lze pořídit ještě na našem webu v oblíbené rubrice notebooky. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Tento unikátní produkt Monitor AOC C32G2AE/BK od populárního výrobce AOC máte možnost dostat na našich stránkách nyní opravdu levně. Cena od 6 290 Kč.