Monitor Asus MB16ACE (90LM0381-B04170)

Snadno přenosný monitor Přenosný monitor Asus ZenScreen MB16ACE je ideální volbou pro všechny, kteří často cestují a potřebují... více informací »
Monitor Asus MB16ACE (90LM0381-B04170)
Značka: ASUS
6 090 Kč
Ověřit dostupnost
Snadno přenosný monitor Přenosný monitor Asus ZenScreen MB16ACE je ideální volbou pro všechny, kteří často cestují a potřebují...

Snadno přenosný monitor Přenosný monitor Asus ZenScreen MB16ACE je ideální volbou pro všechny, kteří často cestují a potřebují ke své práci další monitor. Nabídne vám 15,6″ IPS displej s jemným rozlišením Full HD, který se vyznačuje širokými pozorovacími úhly a reálným zobrazením barev. Těšit se můžete na snadné připojení a napájení pomocí jediného USB-C kabelu, štíhlý 8mm profil, automatickou orientaci obrazovky, praktické pouzdro nebo třeba na velmi nízkou hmotnost, která činí pouze 0,71 kg. Automatická orientace obrazovky Se softwarem DisplayWidget a funkcí Auto Rotate dokáže monitor ZenScreen automaticky zjistit svou orientaci a přepínat tak monitor mezi režimy na šířku či na výšku. Zobrazení na šířku využijete především při prezentování, zobrazení na výšku pak například pro ukázku mobilních webových stránek a aplikací. Chytré pouzdro Chytré pouzdro chrání přenosný monitor Asus ZenScreen před prachem a poškrábáním. Kromě toho lze pouzdro snadno sklopit do stojanu, ve kterém je monitor orientován na výšku nebo na šířku. Bez zbytečného blikání Obyčejné monitory obvykle problikávají rychlostí 200 snímků za sekundu, což je sice pro oko nepostřehnutelné, ale po čase může způsobovat únavu. Technologie Flicker-Free toto blikání značně redukuje a poskytuje tak příjemnější zážitek ze sledování displeje. Kromě toho je monitor Asus vybaven také technologií ASUS Eye Care, která odfiltrovává škodlivé modré záření a chrání tak váš zrak.
Unikátní a žádaný výrobek Monitor Asus MB16ACE (90LM0381-B04170) lze koupit pohodlně tu na stránkách umístěný v rubrice notebooky! Prozkoumejte podobné produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky ASUS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Monitor Asus MB16ACE (90LM0381-B04170) od výrobce s dobrým jménem ASUS můžete nakoupit zde v bezva akci! Aktuálně za super cenu 6 090 Kč.