Monitor Dell S2722DZ (210-BBSK)

Monitor Dell S2722HZ pro perfektní videohovory Stylový monitor od společnosti Dell je skvěle uzpůsoben pro každý videohovor. Bavte se dlouhé hodiny s... více informací »
Monitor Dell S2722DZ (210-BBSK)
Značka: Dell
9 690 Kč
Ověřit dostupnost
Monitor Dell S2722HZ pro perfektní videohovory Stylový monitor od společnosti Dell je skvěle uzpůsoben pro každý videohovor. Bavte se dlouhé hodiny s...

Monitor Dell S2722HZ pro perfektní videohovory Stylový monitor od společnosti Dell je skvěle uzpůsoben pro každý videohovor. Bavte se dlouhé hodiny s vašimi kamarády, kolegy z práce nebo rodinou. Díky technologii Comfort View Plus se nemusíte bát, že by vás začaly bolet oči. Pro vlastní pocit bezpečí zase zajisté oceníte kameru, kterou snadno skryjete v nitru zařízení. Každý hovor tak bude naprosto pohodlný. Webkamera, co snadno skryjete Monitor je zcela uzpůsoben pro videohovory. Disponuje web kamerou s 5 MP IR, kterou si pro svůj vlastní pocit bezpečí můžete snadno skrýt uvnitř monitoru. Zároveň díky funkci Windows Hello, rozpozná vaši tvář, tudíž se můžete snadno přihlásit do svého počítače, bez vyplňování složitých hesel. Pro maximální zážitek taktéž oceníte dvojici vestavěných reproduktorů 2 x 5W a mikrofon rušící zvuky z okolí, takže své protějšky na druhé straně monitoru uslyšíte zcela bez problémů. Díky nastavitelné výšce si jej navíc uzpůsobíte přesně tak, aby vám při dlouhých hovorech maximálně vyhovoval. Pro kvalitní rozhovory S 27″ displejem a panelem typu IPS si můžete naplno užívat 99% pokrytí barev sRGB. Všechny vaše přátele, kolegy i náhodné známé si tak budete moci užívat a to ve FHD rozlišení. Všichni tak budou téměř jako u vás. Dokonce si i pohodlně zahrajete své oblíbené hry, díky výtečné obnovovací frekvenci až 75 Hz. A pokud se váš rozhovor nebo hra protáhnou, technologie ComfortView Plus vám zajistí, že vás nebudou z modrého světla bolet oči. Myslí na životní prostředí Monitor je vyráběn tak, aby se minimalizovalo množství produkovaného odpadu. I to je důvod, proč je z 25 % tvořený recyklovaného plastu. Zároveň šetří i vaši energii. V případě, že není používán, přejde do spánkového módu PowerNap. Maximální konektivitu zase zajišťují porty HDMI, DP, USB a USB-C. Nebudete mít tedy pražádý problém si k němu připojit jakékoliv zařízení.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Monitor Dell S2722DZ (210-BBSK) od top výrobce Dell pohodlně dostanete zde teď právě skutečně levně. Nyní pořídíte za super cenu 9 690 Kč.