MP3 přehrávač Sony NW-E394 8 GB, modrý

Povedený přehrávač Digitální hudební přehrávač Walkman® NW-E394 BLUE zkonstruovaný společností SONY je nepřekonatelný společník pro... více informací »
MP3 přehrávač Sony NW-E394 8 GB
Značka: Sony
3 370 Kč
Ověřit dostupnost
Povedený přehrávač Digitální hudební přehrávač Walkman® NW-E394 BLUE zkonstruovaný společností SONY je nepřekonatelný společník pro...

Povedený přehrávač Digitální hudební přehrávač Walkman® NW-E394 BLUE zkonstruovaný společností SONY je nepřekonatelný společník pro multimediální zábavu. Nejen že zvládne přehrát téměř všechny hudební formáty, naladit FM stanice a zobrazit oblíbené obrázky, ale zvládne i nepřetržitý provoz po dobu až 35 hodin. Funkce a vlastnosti SONY Walkman® NW-E394 je velmi lehký. Konkrétně váží pouhých 39 g, takže vám nebude nikdy a nikde na obtíž. Pro pohodlnou orientaci slouží 1,77″ (4,5 cm) TFT displej s rozlišením 128×160 px (QQVGA). O uložení vašich dat se postará velká interní paměť o velikosti 8 GB. Zařízení podporuje funkci ekvalizéru, takže si pohodlně nastavíte výstupní signál tak, aby byl pro vás příjemný na poslech. FM rádio umožňuje uložit až 30 stanic do paměti, aby nebylo nutné stanice stále dokola manuálně hledat.
Super produkt získáte zrovna tady na našich stránkách v populární sekci audio! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu!

Velmi žádaný výrobek MP3 přehrávač Sony NW-E394 8 GB, modrý od této skvělé značky Sony jde koupit aktuálně za rozumné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 3 370 Kč.