Mrazák šuplíkový Hisense FV191N4AW1,155l VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Mrazák šuplíkový Hisense FV191N4AW1 Mrazák, který je součástí... více informací »
Mrazák šuplíkový Hisense FV191N4AW1
Značka: neuvedeno
8 591 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Mrazák šuplíkový Hisense FV191N4AW1 Mrazák, který je součástí...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Mrazák šuplíkový Hisense FV191N4AW1 Mrazák, který je součástí kombinovaných chladniček, nemusí zdaleka stačit vašim potřebám pro ​ukládání mražených potravin. Řešením může být šuplíkový mrazák Hisense FV191N4AW1, který vám nabídne mrazicí prostor o celkovém objemu 155 l. Vnitřně je mrazák uspořádán do 5 zásuvek a výsuvné police umístěné v horní části. NoFrost S technologií No Frost budete moci získaný čas věnovat užitečnějším věcem. Intenzivní cirkulace chladného vzduchu brání tvorbě námrazy a ledu, které potraviny znehodnocují. Akumulační doba 20 hodin V případě výpadku proudu nebo jiné poruchy dokáže uchránit uskladněné potraviny před rozmrznutím až po dobu 20 hodin. Technické údaje klimatická třída N, SN, ST objem 155 l hladina hluku 41 dB akumulační doba 10 h Mrazící výkon 8 kg/24 hod
Tento velmi oblíbený produkt můžete sehnat bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii mrazáky. Nyní najdete ostatní produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. Populární značka neuvedeno má ve stále nabídkce špičkové výrobky.! Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný produkt Mrazák šuplíkový Hisense FV191N4AW1,155l VADA VZHLEDU, ODĚRKY od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno jde nakoupit v naší internetové nabídce v bezva akci! Momentálně v akci za 8 591 Kč.