MSI Katana GF76 12UC-025CZ/i5-12500H/16GB/512GB SSD/RTX 3050 , 4

Probuďte bojového ducha s MSI Katana GF76 Nechte se pohltit epickými herními světy s tímto výkonným notebookem od MSI. Vrhněte se... více informací »
MSI Katana GF76 12UC-025CZ/i5-12500H/16GB/512GB
Značka: MSI
32 007 Kč
Ověřit dostupnost
Probuďte bojového ducha s MSI Katana GF76 Nechte se pohltit epickými herními světy s tímto výkonným notebookem od MSI. Vrhněte se...

Probuďte bojového ducha s MSI Katana GF76 Nechte se pohltit epickými herními světy s tímto výkonným notebookem od MSI. Vrhněte se jako ti nejudatnější samurajští bojovníci do litých virtuálních vřav a braňte čest svého domu. Perfektní obraz a podsvícená klávesnice se stanou trumfem nad nejedním soupeřem. Skvělý systém chlazení pak zajistí, že se při tom notebook ani nezapotí. Vše pak doprovodí překrásné obrazy ilustrátora Nagano Tsuyoshiho. To je MSI Katana GF76. Perfektní výkon Výtečný procesor Intel Core i5 zajistí přístroji skvělý výkon po celý den. Hry budou plynulejší a multitasking půjde bez sebemenších potíží. Nic vám tedy nezabrání k tomu podat skvělé výkony v pracovním i osobním životě. Výtečná grafika Skvělý výkon procesoru jde ruku v ruce s grafickou kartou z řady GeForce RTX s GDDR6. Ta umožní vašemu přístroji spustit i ty náročnější hry ve skvělé kvalitě. Vše díky realistickému referování pomocí umělé inteligence. Funkce jako Dynamic Boost 2.0, který rozdělí energii mezi GPU, pamětí GPU a CPU, nebo Ray Tracing, který perfektně simuluje světlo, pak zaručí, že se do všeho budete moci maximálně ponořit. S podsvícenými tlačítky k vítězství Klávesnice je designována pro maximalizaci herního zážitku. Červené podsvícení zaručí skvělou viditelnost kláves a se zdvihem 1,7 mm půjde používání zcela plynule a bez problémů. Kovová konstrukce pak zajistí, že ledasco vydrží. Numerická část i zkratky zase zrychlí nejednu činnost. Pohlcující obrazy MSI Katana GF76 disponuje absolutně tenkým rámečkem, který vás naprosto vtáhne do každého vizuálního dobrodružství. Obnovovací frekvence 144 Hz navíc dodá skvělý a přirozený obraz bez trhání. Budete tedy mít jistotu, že si vše náležitě užijete. Aby se nepřehřál… Chlazení Cooler Boost 5 vám zaručí, že se jen tak nepřehřeje. CPU i GPU má oddělné chladící okruhy. Vše navíc posílí šestice heatpipe se zvětšeným průměrem a teplovodivá pasta MSI. I ty nejnáročnější si tak užijete i s tím nejlepším výkonem. Zvuk v nejvyšší jakosti Pro absolutní audio požitek MSI Katana GF76 disponuje reproduktory s Hi-Resolution kvalitou zvuk. A ten skutečně nejakurátnější hudební požitek si pak zaručíte skrze Nihimic 3D surround & Sound Sharing. Rychlá Wi-Fi MSI Katana GF76 disponuje extrémně rychlou Wi-Fi 6 opatřenou standardem 802.11ax. Ta je 3x rychlejší než její předchůdce, takže vaše online aktivita půjde skutečně hladce a bez prodlení.
Diskontní produkt MSI Katana GF76 12UC-025CZ/i5-12500H/16GB/512GB SSD/RTX 3050 , můžete nakoupit lehce tady na našem webu zařazený v sekci notebooky. Nyní získáte parádní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky MSI. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka MSI má na skladě kvalitní zboží za parádní ceny.

Tento skvělý kus MSI Katana GF76 12UC-025CZ/i5-12500H/16GB/512GB SSD/RTX 3050 , 4 od populárního výrobce MSI snadno pořídíte bezpečně online za výhodné peníze. Výhodně za cenu 32 007 Kč.