MSI Modern 15 B12M-074XCZ/i5-1235U/16GB/512GB SSD/Intel Iris X/1

Elegantní pracovní notebook MSI Modern 15 B12M-074XCZ Moderně vypadající notebook od firmy MSI se stane vaším každodenním... více informací »
MSI Modern 15 B12M-074XCZ/i5-1235U/16GB/512GB SSD/Intel Iris
Značka: MSI
18 991 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní pracovní notebook MSI Modern 15 B12M-074XCZ Moderně vypadající notebook od firmy MSI se stane vaším každodenním...

Elegantní pracovní notebook MSI Modern 15 B12M-074XCZ Moderně vypadající notebook od firmy MSI se stane vaším každodenním společníkem při práci i zábavě. Je lehký, takže jej kamkoliv přenesete jako by nic. Pokud tedy s ním chcete operovat v příjemné kavárně nebo venku na zahradě, není problém. A abyste si vychutnali celou krásu tohoto notebooku, je doprovázen báječnými ilustracemi pařížské umělkyně Lorraine Sorlet. Lehký a skladný MSI Modern 15 má svěží design, který mu zajišťuje, že vypadá absolutně parádně. Je tenký a lehký, takže se hravě vleze, kam bude třeba. Dá se tedy přenést zrovna tam, kde jej bude zrovna zapotřebí. Pro snadnou práci Aby vám šla veškerá práce snadno a jednoduše, je tento model opatřený procesorem Intel i5 a grafickou kartou Intel Iris Xe Graphics. Bez problémů tak spustí nejednu aplikaci, která vám pomůže splnit váš aktuální úkol. A pro zpříjmenění každé činnosti si navíc můžete užít užít hudbu v Hi-Res Audio kvalitě. Jednoduché ovládání Nebudete potřebovat myš, jelikož MSI Modern 15 je opatřen velkým touchpadem, se kterým vám půjde ovládání zcela bez problémů. Na klávesnici zase půjde psaní zcela bez problémů díky příjemnému zdvihu bezmála 1,5 mm. Klávesy jsou navíc podsvícené, takže můžete pohodlně psát ve dne i v noci. Hromada připojení S funkcemi 180° lay-flat a Flip-n-Share si jednoduše zasdílíte obrazovku a práce vám tak půjde zcela od ruky. Vedle toho si můžete propojit váš počítač k nejrůznějšímu množství periferií skrze všemožné porty. USB-A, USB-C, Micro SD i HDMI, vše bude k dispozici. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost koupit přímo tu v kategorii notebooky. Mrkněte na vyjímečné kousky z naší kategorie za rozumné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele MSI. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce MSI dodává vysoce kvalitní výrobky za skutečně výhodné peníze!

Oblíbený kousek MSI Modern 15 B12M-074XCZ/i5-1235U/16GB/512GB SSD/Intel Iris X/1 od společnosti s výborným jménem MSI lze nakoupit aktuálně na našich stránkách za extra cenu! Nabídka již od 18 991 Kč.