Multifunkční 2v1 selfie tyč a trojnožka WG TRIPOD se spouští

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vytvářejte profesionální snímky se smartphonem Teleskopická tyč s... více informací »
Multifunkční 2v1 selfie tyč a
Značka: Winner Group
439 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vytvářejte profesionální snímky se smartphonem Teleskopická tyč s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vytvářejte profesionální snímky se smartphonem Teleskopická tyč s tripodem pro selfie foto s Bluetooth vám umožňuje vytvářet skvělé obrázky a videoklipy. Díky stativu můžete svůj smartphone používat jako profesionální digitální fotoaparát. Selfie tyč je výborná pomůcka na získání mnohem většího rozměru pro vaše fotografie. Tyč vám umožní přinést si domů zážitky z cest spolu s vámi a vašimi přáteli nebo rodinou na jednom záběru. V záběru fotografie tak bude moci už být i okolí, ve kterém se právě nacházíte. Tento žádaný výrobek Multifunkční 2v1 selfie tyč a trojnožka WG máte možnost koupit bezstarostně tu na stránkách zařazený v sekci pro mobily! Nyní pořídíte oblíbené kousky ze zmíněné kategorie za super cenu! Populární dodavatel Winner Group pro vás vyrábí vynikající zboží.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Kvalitní a žádaný kus Multifunkční 2v1 selfie tyč a trojnožka WG TRIPOD se spouští od známého dodavatele Winner Group máte možnost nakoupit v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 439 Kč.