Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 Multifunkční přístroj Chytrý... více informací »
Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05
Značka: Ariete
1 525 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 Multifunkční přístroj Chytrý...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 Multifunkční přístroj Chytrý multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 je výborný pomocník, se kterým snadno připravíte řadu různých výborných pokrmů! Snadná obsluha Přednastavené programy vám dopomůžou k zajištění dokonalých výsledků v přípravě jídla. Na výběr máte z 5 režimů vaření, díky nimž si každý den snadno připravíte své oblíbené jídlo. Můžete ho využít na přípravu jídla v páře, udržování teploty, nebo pomalé vaření Kvalitní keramický povrch Elektrický hrnec využívá k přípravě jídla vnitřní hrnec s nepřilnavým povrchem. O snadné čištění se postarají také odnímatelné části hrnce. S nádobou lze i péct v troubě.Kvalitní produkt Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 ROZBALENO získáte bezprostředně tu na webu umístěný v sekci multifunkční hrnce. Nyní získáte akční produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Ariete. Najdete je níže na této stránce.

Žádaný produkt Multifunkční hrnec Ariete ART 2904/05 ROZBALENO od skvělého a známého výrobce Ariete jednoduše získáte u nás nyní výhodně. Právě nyní za 1 525 Kč.