Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma GM4040 (3111C009)

Inkoustová tiskárna Canon GM4040 Užitečnou inkoustovou tiskárnu od Canonu z řady Pixma docení především ti, kteří hledají... více informací »
Multifunkční ink. tiskárna Canon
Značka: Canon
5 569 Kč
Ověřit dostupnost
Inkoustová tiskárna Canon GM4040 Užitečnou inkoustovou tiskárnu od Canonu z řady Pixma docení především ti, kteří hledají...

Inkoustová tiskárna Canon GM4040 Užitečnou inkoustovou tiskárnu od Canonu z řady Pixma docení především ti, kteří hledají zařízení pro velkoobjemový tisk a zároveň chtějí ušetřit náklady. Snadno ji budete ovládat skrze rozličné aplikace i užitečný dvouřádkový displej. Bude tak skvělým doplňkem domácnosti i malé kanceláře. Velkoobjemové tisky Budete se moci směle pustit do velkoobjemového tisku, který ušetří i vaše náklady. Ze tří zásobníků s černým inkoustem směle vytisknete až 18 000 černobílých stran. Černý pigmentový inkoust zajistí, že texty budou ostré a výrazné. Když zásobník s inkoustem dojde, jednoduše je znovu naplníte. Oboustranný tisk i kapacita 350 listů zajistí, že veškerá práce s ní tak bude probíhat rychle a hladce. Navíc můžete tisknout i bezokrajově a to až do formátu A4. Široká škála připojení Canon Pixma GM4040 se bude ovládat skutečně jednoduše. Skrze dvouřádkový černobílý LCD displej můžete vše vyřešit přímo na zařízení a dokonce mít přehled i o stavu inkoustu. Pokud raději využíváte pohodlí technické doby, je tu aplikace Canon PRINT. Domácí podnikatelé nebo malé kanceláře také zajisté ocení připojení ke cloudu skrze PIXMA Cloud Link nebo funkci Managment Infromation Base pro informace o hladině inkoustu. Pro připojení k místní síti přijde vhod i technologie AirPrint (iOS), Mopria (Android) nebo Windows 10 Mobile.
Oblíbený produkt Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma máte možnost sehnat pohodlně na našich stránkách zařazený v sekci notebooky. Nyní si můžete koupit skvělé kousky ve zmiňované sekci jednoduše online.

Vysoce kvalitní produkt Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma GM4040 (3111C009) od dodavatele kvalitních produktů Canon můžete koupit v naší internetové nabídce opravdu výhodně! Cenově vychází na 5 569 Kč.