Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma TS6350A (3774C066AA) OBAL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Multifunkční inkoustová tiskárna Canon Pixma TS6350A Se... více informací »
Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma
Značka: neuvedeno
3 204 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Multifunkční inkoustová tiskárna Canon Pixma TS6350A Se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Multifunkční inkoustová tiskárna Canon Pixma TS6350A Se spolehlivou multifunkční tiskárnou černé barvy od firmy Canon zpracuje každý dokument podle potřeby. Jednoduše vše zkopírujete, oskenujete a vytisknete ve skvělé kvalitě doma i v práci. Pro snadnou manipulaci budete moci využít užitečný OLED panel i všerůznou škálu aplikací. Pro perfektní výtisky Pixma TS6350a disponuje pěti samostatnými systémy inkoustů ChromaLife100. Vše tak můžete vytisknout v opravdu skvělé kvalitě s rozlišením až 4800 x 1200 dpi. Taktéž oceníte možnost tisku bezokrajových fotografií a to až do velikosti 10 x 15 cm za pouhých 21 sekund. Používání vám taktéž usnadní automatický oboustranný tisk, detekce šířky papíru i jeho podávání dvěma různými způsoby. Snadná manipulace Pro snadné používání Pixma TS6350a zajisté oceníte připojení přes Wi-Fi. Taktéž přijde vhod i aplikace Canon PRINT, se kterou se snadno připojíte přes svůj chytrý telefon. Stejně tak můžete využít i technologie AirPrint (iOS) nebo Mopria (Android). Případně můžete využít 1,44“ OLED displej. Vše tedy vytisknete snadno a jednoduše. Stejně tak pro kompletní informace oceníte stavový řádek s LED.Výjimečný a žádaný produkt Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma TS6350A (3774C066AA) OBAL můžete sehnat také tady na stránkách v oblíbené sekci notebooky. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze.

Tento zlevněný výrobek Multifunkční ink. tiskárna Canon Pixma TS6350A (3774C066AA) OBAL od dodavatele zboží neuvedeno máte možnost najít v naší aktuální nabídce v bezva akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 204 Kč.