Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA MG3650S červená

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA MG3650S Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a... více informací »
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon
Značka: Canon
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA MG3650S Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a...

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA MG3650S Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a detailní skenování. Vše zvládnete zařídit i z chytrých zařízení nebo z cloudu díky bezdrátovému připojení. Bezokrajové fotografie Těšit se můžete i na tisk bezokrajových fotografií ve formátech od 10 × 15 cm až po A4. Systém catridge FINE, který je součástí tiskárny Pixma, nabízí dokonalé zobrazení barev a ostré detaily u barevného i černobílého tisku v rozlišení až 4 800 × 1 200 dpi. Bezdrátový tisk Jednoduchý tisk, kopírování i skenování je zaručeno díky bezdrátovému WiFi připojení. Vše můžete ovládat ze svého smatphonu nebo tabletu. Využít můžete i aplikaci Canon PRINT, technologii AirPrint (iOS) nebo Mopria (Android). Více než jen papír K tisku můžete využít několik druhů papírů. Vytisknout si můžete fotky na fotopapír, navrhnout vlastní obálku a v neposlední řadě využít nažehlovací fólii pro vlastní potisk na triko. S automatickým oboustranným tiskem navíc šetříte přírodu.

Velmi žádaný kousek Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA MG3650S červená od výrobce Canon naleznete již dnes opravdu levně. Výhodně teď u nás za 1 590 Kč.