Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3450 EUR černá

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3450 EUR Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a... více informací »
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA
Značka: Canon
1 184 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3450 EUR Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a...

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3450 EUR Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a detailní skenování. Vše zvládnete zařídit i z chytrých zařízení nebo z cloudu díky bezdrátovému připojení. Kvalitní tisk Těšit se můžete i na tisk bezokrajových fotografií ve formátech do velikosti 5″ × 7″. Systém catridge FINE, který je součástí tiskárny Pixma, nabízí dokonalé zobrazení barev a ostré detaily u barevného i černobílého tisku. Bezdrátové připojení Jednoduchý tisk, kopírování i skenování je zaručeno díky bezdrátovému WiFi připojení. Vše můžete ovládat ze svého smatphonu nebo tabletu. Využít můžete i aplikaci Canon PRINT, technologii AirPrint (iOS) nebo Mopria (Android).

Ve slevě tento výrobek Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3450 EUR černá od známé kvalitní značky Canon je k dispozici na našich stránkách nyní skutečně levně! Aktuálně v akci za 1 184 Kč.