Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3451 (4463C026)

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3451 Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a... více informací »
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon
Značka: Canon
1 161 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3451 Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a...

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3451 Kompaktní inkoustová tiskárna 3 v 1 je stvořena pro kvalitní tisk, rychlé kopírování a detailní skenování. Vše zvládnete zařídit i z chytrých zařízení nebo z cloudu díky bezdrátovému připojení. Bezdrátové připojení Jednoduchý tisk, kopírování i skenování je zaručeno díky bezdrátovému Wi-Fi připojení. Vše můžete ovládat ze svého smartphonu nebo tabletu. Využít můžete i aplikaci Canon PRINT, technologii AirPrint (iOS) nebo Mopria (Android). Kvalitní tisk Těšit se můžete i na tisk bezokrajových fotografií ve formátech do velikosti 5″ × 7″. Systém cartridge FINE, který je součástí tiskárny Pixma, nabízí dokonalé zobrazení barev a ostré detaily u barevného i černobílého tisku. Jednoduché ovládání Tiskárnu můžete kromě chytrého telefonu ovládat taky klasickým způsobem přes hlavní ovládací panel. Nachází se zde několik praktických tlačítek, díky kterým jednoduše naskenujete požadované dokumenty nebo například uděláte kopii. Ovládat tiskárnu Canon PIXMA TS3451 zvládne opravdu každý.

Akční kousek Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS3451 (4463C026) od dodavatele s dobrým jménem Canon snadno najdete aktuálně na webu opravdu levně! Nyní získáte od 1 161 Kč.