Multifunkční inkoustová tiskárna Canon Pixma TS8351A, bílá

Multifunkční tiskárna Canon Pixma TS8351A Tiskněte fotografie v kvalitě jako z fotolaboratoře na stylové a kreativní multifunkční tiskárně Canon... více informací »
Multifunkční inkoustová tiskárna Canon
Značka: Canon
4 890 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční tiskárna Canon Pixma TS8351A Tiskněte fotografie v kvalitě jako z fotolaboratoře na stylové a kreativní multifunkční tiskárně Canon...

Multifunkční tiskárna Canon Pixma TS8351A Tiskněte fotografie v kvalitě jako z fotolaboratoře na stylové a kreativní multifunkční tiskárně Canon Pixma TS8351A. Barevná inkoustová tiskárna nabízí špičkovou kvalitu tisku pomocí technologie FINE a 6 samostatných inkoustů, umožňuje tisk na širokou škálu médií, včetně možnosti bezdrátového tisku, kopírování a skenování z chytrých zařízení. Tisk v profesionální kvalitě Kvůli tisku profesionálních fotografií už nyní nemusíte navštěvovat fotolaboratoře. Tiskárna Pixma TS8351A umožňuje tisk snímků ve špičkové kvalitě se životností až 100 let pomocí technologie FINE a 6 samostatných inkoustů, včetně modré fotografické barvy. Tiskněte bez kabelů Už žádné složité připojování kabelů. Tisknout, kopírovat a skenovat nyní můžete bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi rovnou z vašich chytrých zařízení, připojovat se ke cloudu přes aplikaci Canon Print nebo využít tisk z mobilních telefonů s technologií AirPrint (iOS) a Mopria (Android). Kreativní možnosti Ukažte svoje kreativní vlohy a experimentujte s tiskem. Díky aplikacím Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park a Nail Sticker Creator můžete vytvářet originální nálepky na nehty nebo tisknout potisky na disky. Snadná a přehledná obsluha Žádný strach, obsluhu tiskárny zvládne naprosto každý. Vše důležité najdete na velkém a přehledném 10,8“ barevném dotykovém displeji s automatickým naklápěním a jednoduchým uživatelským rozhraním. Jednoduchým stiskem tlačítka Wireless Connect můžete připojovat chytrá zařízení.

Hodně žádaný produkt Multifunkční inkoustová tiskárna Canon Pixma TS8351A, bílá od známé kvalitní značky Canon máte možnost koupit na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Pouze nyní za 4 890 Kč.