Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7220e (242P6B)

Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7220e Multifunkční tiskárna od HP je ideálním zařízením pro každou domácnost i kancelář.... více informací »
Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7220e
Značka: HP
3 919 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7220e Multifunkční tiskárna od HP je ideálním zařízením pro každou domácnost i kancelář....

Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7220e Multifunkční tiskárna od HP je ideálním zařízením pro každou domácnost i kancelář. Jednoduše vytisknete své dokumenty oboustranně a to až do velikosti A4. Tisknout se dá i bezrámečkově, tudíž si můžete užít i nádherně vytištěné fotografie. A s chytrým tiskem HP+ a službou Instant Ink máte navíc jistotu, že na každém vytištěném papíře i výrazně ušetříte. Kompaktní rozměry Bílošedá elegance multifunkční inkoustové tiskárny HP ENVY Inspire 7220E se přizpůsobí každému interiéru a díky svým kompaktním rozměrům zapadne do každého kouta pracovny. Poradí si s mnoha formáty – A4, A5, B5 i A6. Vytiskne až 15 stran za minutu černobíle a 10 stran barevně v rozlišení 4800 x 1200 dpi. Možnosti připojení Jako zařízení All-in-One si poradí jak s tiskem, tak kopírováním i skenováním. Tiskárnu můžete pohodlně ovládat z chytrých zařízení pomocí dvoupásmového Wi-Fi připojení. Využijete i aplikace HP Smart, AirPrint (iOS) a Mopria (Android) nebo USB 2.0 rozhraní. Skvělé funkce Zásobník pojme až 125 listů papíru, nemusíte se tak starat o časté doplňování. Tiskárna HP Envy Inspire disponuje funkcí bezokrajového tisku až do velikosti 21,6 x 29,7 cm. Stejně tak oceníte i tisk fotografií o rozměrech 10×15 cm. Nechybí ani možnost oboustranného tisku, který šetří váš čas i přírodu. Co je Instant Ink?

Kvalitní a oblíbený produkt Multifunkční inkoustová tiskárna HP ENVY Inspire 7220e (242P6B) od dodavatele s dlouholetou historií HP jednoduše naleznete tady nyní skutečně levně. Nyní za 3 919 Kč.