Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 9010e, HP+

Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 9010e, HP+ Rychlá a výkonná Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet 9010e tiskne až 22... více informací »
Multifunkční inkoustová tiskárna HP
Značka: HP
5 890 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 9010e, HP+ Rychlá a výkonná Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet 9010e tiskne až 22...

Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 9010e, HP+ Rychlá a výkonná Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet 9010e tiskne až 22 stránek za minutu. V kombinaci s větším vstupem na 250 listů papíru a automatickým oboustranným tiskem si můžete být jisti expresním tiskem. Práce odkudkoliv Tiskárna si poradí jak s tiskem, tak kopírováním a skenováním. Tiskárnu můžete pohodlně ovládat z chytrých zařízení pomocí Wi-Fi připojení. Využijete i aplikace HP Smart, AirPrint (iOS), Mopria (Android) nebo USB 2.0 rozhraní a Ethernet. Syté barvy S originálními kazetami HP s vysokou výtěžností vytisknete více stran a nemusíte tak často měnit kazety. Kazetová technologie a originální inkousty HP 963 vám zajistí živé barvy, sytou černou a odolný výtisk, který vydrží. Nový produkt Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 9010e, máte možnost sehnat zrovna na našem webu umístěný v kategorii notebooky. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této rubriky za výhodné peníze.

Tento kvalitní a levný výrobek Multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 9010e, HP+ od společnosti HP je k sehnání právě teď v naší nabídce výhodně. Nabídka od 5 890 Kč.