Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe... více informací »
Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP
Značka: HP
5 353 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe je černobílá tiskárna, která se se svými kompaktními rozměry vejde, kamkoliv si usmyslíte. Kromě tisku nabídne kopírování a skenování. Kvalita a úspora energie Čekají na vás kvalitní černobílé výtisky v rozlišení až 600 × 600 DPI, rychlý automatický oboustranný tisk a rychlost tisku 29 stran za minutu. Technologie automatického vypnutí/zapnutí a funkce úsporného režimu navíc šetří energii. Možnosti tisku Tisknout můžete na papír, obálky, štítky, karton nebo pohlednice ve velikostech A4, A5, A6, B5. Bezdrátový tisk zajistí WiFi připojení a aplikace HP Smart, AirPrint nebo Mopria. Kromě WiFi využijete i Bluetooth, USB 2.0 nebo LAN.

Tento kvalitní a žádaný produkt Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet MFP M234dwe ROZBALENO od výrobce s dobrým jménem HP máte možnost získat zde nyní levně. Stojí teď u nás 5 353 Kč.