Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10

Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10 Přeměňte tlakový hrnec na horkovzdušnou fritézu! Multifunkční víko pro... více informací »
Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook
Značka: Tesla
1 709 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10 Přeměňte tlakový hrnec na horkovzdušnou fritézu! Multifunkční víko pro...

Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10 Přeměňte tlakový hrnec na horkovzdušnou fritézu! Multifunkční víko pro horkovzdušný ohřev TESLA AirCook Q10 je ideální doplněk pro elektrický tlakový hrnec TESLA EliteCook K50 a TESLA EliteCook K70, ale také pro elektrické tlakové hrnce jiných značek nebo klasické hrnce s průměrem nádoby 22 cm nebo 24 cm. Univerzální řešení pro horkovzdušné fritování Pokud tlakový nebo klasický hrnec o průměru 22 nebo 24 cm již máte, je to vše, co k vaření zdravého jídla potřebujete. Jednoduše vložte jídlo do hrnce, zakryjte jej TESLA AirCook Q10, vyberte režim ohřevu a získejte lahodné křupavé jídlo! Digitální dotykový ovládací panel Na digitálním displeji si můžete ručně nastavit požadovaný čas a teplotu vaření nebo si vybrat z několika programů jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba. Tento kvalitní výrobek je k dostání v pohodě na našich stránkách v populární rubrice fritovací hrnce! Připravili jsme oblíbené zboží ze zmíněné kategorie na pár kliknutí!

Zajímavý kousek Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10 od skvělého výrobce Tesla jde získat u nás teď za super peníze! Právě nyní za skvělou cenu 1 709 Kč.