Multifunkční zastřihovač Braun MGK 7221

Multifunkční zastřihovač Braun MGK 7221 Raději byste jeden přístroj na všechny chloupky na těle, než jich mít doma plnou... více informací »
Multifunkční zastřihovač Braun MGK
Značka: Braun
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční zastřihovač Braun MGK 7221 Raději byste jeden přístroj na všechny chloupky na těle, než jich mít doma plnou...

Multifunkční zastřihovač Braun MGK 7221 Raději byste jeden přístroj na všechny chloupky na těle, než jich mít doma plnou koupelnovou skříňku? Multifunkční zastřihovač přichází s všestrannou devítidílnou sadou nástavců, se kterým snadno ošetříte každou část vašeho těla od nosních dírek až po záda. Snadno s ním tak dosáhnete přesně takové vizáže, jakou si přejete. Zvládne ostré kontury i hladkou pokožku. Navíc má silnou baterii, která vydrží všechny vaše kreativní experimenty na jedno nabití. Pro jakoukoliv délku a hustotu vousů Jednou z hlavních výhod této řady od Braunu je technologie AutoSense, která kontroluje hustotu vousů až 13x za sekundu a přizpůsobuje jí výkon, takže nekolísá. Vy si potom můžete vyberat mezi dvěma hlavami a s nimi nastavit výšku sestřihu od 0,5 do 21 mm. Oholí na ni vousy i ostříhá vlasy. Pro ostré kontury Se zastřihovacími hlavami vyčarujete ostré kontury jako od bradýře. Vytvoříte přesně takový sestřih, po jakém toužíte, od licousů ke knírku či bradce. Na malé plochy a ostřejší úhly potom oceníte mini planžetový strojek. Na celé tělo Z řady nástavců si určitě vyberete ten správný na každou část vašeho těla. Od hrudníku a břicha, přes podpaží a třísla až po chloupky v nose či uších, na které využijete speciální úzký nástavec. Pokud potřebujete jen rychlé hladké oholení, využijete navíc ruční strojek Gillette Fusion 5 ProGlide. Vhodný i do sprchy Strojek je omyvatelný a stoprocentně vodotěsný. Díky tomu si ho můžete bezpečně vzít i do sprchy a spojit holení celého těla s mytím a ušetřit tak čas. Snadno se také čistí, stačí vám k tomu proud vody. Velká výdrž Baterie vydrží až 100 minut, což je dost i pro ty nejpečlivější stylisty. Navíc se plně dobije už za hodinu a po pěti minutách máte dost energie na jedno zastřihnutí. Díky tomu se o energii nemusíte příliš starat a můžete se plně soustředit na dokonalý styling. Povedený produkt Multifunkční zastřihovač Braun MGK naleznete jednoduše tady u nás v sekci na vlasy. Prozkoumejte kvalitní kousky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Braun. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasná značka Braun poskytuje skvělé zboží za super cenu!

Tento výjimečný kousek Multifunkční zastřihovač Braun MGK 7221 od značky s dlouholetou historií Braun pohodlně dostanete na našich stránkách nyní za výborné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 2 099 Kč.