Multimediální centrum Evolveo Hybrid Box T2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Multimediální centrum Evolveo Hybrid Box T2 Jedinečné zařízení... více informací »
Multimediální centrum Evolveo Hybrid
Značka: neuvedeno
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Multimediální centrum Evolveo Hybrid Box T2 Jedinečné zařízení...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Multimediální centrum Evolveo Hybrid Box T2 Jedinečné zařízení Hybrid Box T2 od výrobce Evolveo promění vaši televizi v chytrý domácí multimediální systém. Obohatí ji totiž o možnosti, jako jsou připojení k internetu, Bluetooth streamování, a především o operační systém Android. Android 9 Pie Chytrý operační systém se stažitelnými aplikacemi nebo hrami DVB-T2 Přijímač nové generace vysílání s podporou kodeku H.265/HEVC 4K Ultra HD Podpora přehrávání filmů i streamovaného obsahu ve vysokém rozlišení Ultra HD Duální Wi-Fi Bezdrátové připojení k síti s výběrem ze dvou pásem 2,4 GHz nebo 5 GHz Perfektní obraz Asi nejdůležitější vlastností televize je stále bezesporu co nejlepší obraz. Proto Hybrid Box T2 podporuje ultravysoké rozlišení 4K UHD, takže budete mít stále zaručeny ty nejlepší detaily. Nechybí pak ani podpora moderních video technologií HDR+, které je zárukou opravdu dokonalého obrazu. Chytré funkce Základem celého systému je operační systém Android 9. Ten se může pochlubit intuitivním ovládáním, a hlavně svižným chodem. Zároveň můžete využít přeinstalované služby Googlu, jako je třeba YouTube anebo si vybrat z nepřeberného množství stažitelných aplikací z Google Play, kde najdete i VOD služby v čele s Netfixem.Tento velmi oblíbený produkt máte možnost nakoupit lehce tu na stránkách v oblíbené rubrice příjem tv signálu! Najděte si skvělé produkty z naší rubriky za nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka neuvedeno dodává špičkové zboží za mimořádně nízké ceny!

Tento žádaný produkt Multimediální centrum Evolveo Hybrid Box T2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ od našeho známého výrobce neuvedeno jde nakoupit na našich stránkách teď extra výhodně! V akci od 1 599 Kč.