Myčka nádobí Beko DFN28422X, A++, 14 sad, nerez POUŽITÉ, NEKOMPLE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na levém boku, odlomená horní deska. Myčka nádobí Beko DFN28422X,... více informací »
Myčka nádobí Beko DFN28422X
Značka: Beko
7 192 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na levém boku, odlomená horní deska. Myčka nádobí Beko DFN28422X,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na levém boku, odlomená horní deska. Myčka nádobí Beko DFN28422X, A++, 14 sad, nerez Vestavná myčka nádobí Beko DFN28422X se stane skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. O nádobí se stará šetrně, rychle a efektivně. Při svém chodu dokáže šetřit energií i vodou. Svou energetickou třídou spadá do kategorie A++, proto její provoz ušetří vaše finance. 14 sad Myčka nabízí celkem 9 programů, ze kterých si zcela jistě vždy vyberete vhodný v danou chvíli. Poskytuje dostatečně velký prostor pro 14 sad nádobí. Automatické programy se dokonale postarají o ideální nastavení spotřeby vody, teplotu vody a dobu oplachování, vždy podle intenzity znečištěni. Skvělý pomocník AquaIntense je přídavné mycí rameno, které díky své intenzitě zajišťuje až 5x vyšší účinnot mytí než program Intensive 70. Funkce Odložený start lze využít až v horizontu 24 hodin, což umožní efektivní nakládání s vaším časem. Užitečné funkce Mezi další užitečné funkce zcela jistě patří Fast+, která zkrátí dobu mycího cyklu. Dále je k dispozici funkce Quick&Shine, jež se postará o plnou myčku za pouhých 58 minut. Acrobat Myčka nádabí Beko DFN28422X obsahuje dva koše, přičemž jeden z nich je Acrobat, u nějž je možné nastavoat tři polohy a přizpůsobit si myčku dle vlastních preferencí a potřeb. ProSmart Dětský zámek zabrání nechtěnemů otevření a nastavování. Myčka je vybavena vysoce výkonným invertovaným motorem ProSmart, který zajistí plynulý a bezchybný provoz. InnerClean Program InnerClean se postará o čistotu vnitřních prostor myčkym, díky použití vysoké teploty vody, která zlikviduje případné bakterie. Místo na příbory Třetí mycí koš se nachází ve vrchních částech myčky a je určen především pro příbory a drobné nádobí. Každý koš má přiděleno své mycí rameno a jinak tomu není ani u koše na příbory.Často hledaný výrobek Myčka nádobí Beko DFN28422X, A++, 14 sad, nerez POUŽITÉ, lze nakoupit bez problémů u nás zařazený v kategorii volně stojící myčky. Připravili jsme jiné zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci! Přední výrobce Beko má v nabídce velmi kvalitní produkty za překvapivě výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Beko. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný kus Myčka nádobí Beko DFN28422X, A++, 14 sad, nerez POUŽITÉ, NEKOMPLE od našeho známého výrobce Beko snadno seženete aktuálně na webu za parádní cenu! Výhodně za cenu 7 192 Kč.