Nabíječka Baseus, USB-C, 20W, s kabelem Lightning, černá

Set nabíječky a kabelu Baseus Super SI Hledáte nabíječku, která umožní doplnit energii vašemu mobilnímu telefonu bez zdlouhavého čekání? Set... více informací »
Nabíječka Baseus
Značka: Baseus
358 Kč
Ověřit dostupnost
Set nabíječky a kabelu Baseus Super SI Hledáte nabíječku, která umožní doplnit energii vašemu mobilnímu telefonu bez zdlouhavého čekání? Set...

Set nabíječky a kabelu Baseus Super SI Hledáte nabíječku, která umožní doplnit energii vašemu mobilnímu telefonu bez zdlouhavého čekání? Set nabíječky do sítě a kabelu USB-C na Lightning s názvem Baseus Super SI v černé barvě zajišťuje rychlé nabíjení o výkonu až 20 W, její spolehlivý bezpečnostní systém chrání připojená zařízení před poškozením a rozsah střídavého napětí 100-240 V v kombinaci s kompaktními rozměry z ní dělá ideálního společníka na cesty po světě. Až třikrát rychlejší nabíjení Zapomeňte na dlouhé hodiny dobíjení vašeho mobilního telefonu. Díky podpoře technologie Power Delivery dobijete podporovaná zařízení až třikrát rychleji než s běžnými nabíječkami. S nabíječkou Baseus stačí pouhých 30 minut k dobití až 50 % kapacity baterie a vaše zařízení tak budou znovu rychle připravena k provozu. Široká kompatibilita Nabíječka Baseus je kompatibilní se širokou škálou zařízení napříč výrobci. S její pomocí tak rychle doplníte energii všem iPhonům s podporou technologie rychlého nabíjení, smartphonům i tabletům s operačním systémem Android. Můžete ji však využít také k dobíjení powerbank, stolních lamp nebo manuálních ventilátorů. Věrný společník na cesty Díky použití technologie Super SI nabízí nabíječka skutečně kompaktní rozměry, aniž by se to projevilo na jejím výkonu. Stane se tak vašim věrným společníkem na každé cestě, včetně těch zahraničních, kde oceníte rozsah střídavého napětí 100-240 V. Součástí sady je navíc praktický kabel USB-C na Lightning o délce 1 metr pro připojení zařízení Apple.

Výjimečný a žádaný výrobek Nabíječka Baseus, USB-C, 20W, s kabelem Lightning, černá od společnosti Baseus jednoduše naleznete v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 358 Kč.