Nabíječka baterií GP B51214 Eco E211 + 2xAA ReCyko

Praktické provedení Baterie se staly téměř každodenní součástí našeho života, a pokud chcete alespoň malinko přispět k ochraně životního... více informací »
Nabíječka baterií GP B51214 Eco E211 + 2xAA
Značka: GP
314 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické provedení Baterie se staly téměř každodenní součástí našeho života, a pokud chcete alespoň malinko přispět k ochraně životního...

Praktické provedení Baterie se staly téměř každodenní součástí našeho života, a pokud chcete alespoň malinko přispět k ochraně životního prostředí, pořiďte si opakovaně dobíjitelné baterie pomocí nabíječky. Zaujme vás svými kompaktními rozměry, ale i USB dobíjením. Bezpečnost Nabíječka od společnosti GP spolehlivě dobije baterie a zároveň se nemusíte bát, že by se přebily. Je určena pro typ baterií AA nebo AAA a v případě, že byste do nabíječky vložili vadné nebo klasické jednorázové baterie, nabíječka vás na to upozorní, stejně tak vás bude informovat o aktuálním stavu nabíjení.Kvalitní a oblíbený výrobek seženete v pohodě tu na našich stránkách umístěný v kategorii baterie! Nyní pořídíte akční produkty z naší sekce jednoduše online! U nás nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty od značky GP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Nabíječka baterií GP B51214 Eco E211 + 2xAA ReCyko od dodavatele zboží GP pohodlně seženete tady nyní za zcela nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 314 Kč.