Nabíječka pro Samsung Galaxy Watch Active 2, bezdrátová, černá

Nabíjení bez kabelu Nabíječka dokáže rychle a efektivně nabíjet, a to dokonce i bez zapojování hodinek do kabelu, stačí je jen prostě položit na... více informací »
Nabíječka pro Samsung Galaxy Watch
Značka: Samsung
533 Kč
Ověřit dostupnost
Nabíjení bez kabelu Nabíječka dokáže rychle a efektivně nabíjet, a to dokonce i bez zapojování hodinek do kabelu, stačí je jen prostě položit na...

Nabíjení bez kabelu Nabíječka dokáže rychle a efektivně nabíjet, a to dokonce i bez zapojování hodinek do kabelu, stačí je jen prostě položit na nabíječku. Díky magnetu se hodinky velmi jednoduše přicvaknou na nabíječku, takže se nemusíte bát, zda se vám hodinky nabíjejí. Nabíjejte i na cestách Díky svému flexibilnímu designu a lehké váze lze nabíječku vzít někam s sebou a používat ji třeba i na cestách. Nabíječka je tak snadno použitelná a připravená na cesty, jako samotné hodinky Galaxy Watch Active 2. Nový produkt máte možnost nakoupit právě teď tu na stránkách v populární kategorii pro mobily! Mrkněte na zcela nové zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci!

Výjimečný a žádaný kousek Nabíječka pro Samsung Galaxy Watch Active 2, bezdrátová, černá od dodavatele se skvělou pověstí Samsung dostanete právě teď v nabídce za příznivou cenu! Výhodně za 533 Kč.