Náhradní hlavice k mopu Leifheit Twist Static Plus M

Náhradní hlavice Leifheit Twist Static Plus M Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším... více informací »
Náhradní hlavice k mopu Leifheit Twist
Značka: Leifheit
329 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní hlavice Leifheit Twist Static Plus M Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším...

Náhradní hlavice Leifheit Twist Static Plus M Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jediné hlavice ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba vždy jednou za čas návlek vyprat v pračce. Účinný úklid Náhradní návlek k mopu Leifheit Twist Static Plus M vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby vaše podlahy byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Tato náhrada je určena pro suché vytírání všech typů podlah a jistě ji oceníte v případě, když s vámi doma žijí zvířecí kamarádi, tato utěrka totiž výborně zachytává právě zvířecí chlupy. Jakmile naznáte, že je návlek už dost špinavý, není třeba jej rovnou vyhazovat, ale můžete jej vložit do pračky na vyprání, jen mějte na paměti, že pro návlek není vhodná aviváž.
Unikátní a žádaný produkt Náhradní hlavice k mopu Leifheit Twist Static Plus M pořídíte rovněž tady na našich stránkách v kategorii příslušenství k šicím strojům! Nyní můžete koupit skvělé produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Tento vyjímečný výrobce Leifheit vám nabízí top sortiment Podívejte se sami!

Tento oblíbený výrobek Náhradní hlavice k mopu Leifheit Twist Static Plus M originál od značky Leifheit pohodlně seženete momentálně na webu se slevou. Nyní můžete mít za 329 Kč.