Náhradní vodní filtr Micro Disk Brita 1039628, 3ks

Náhradní vodní filtry Brita Micro Disk S pokročilou filtrační technologií MicroDisc ActivSelect® si můžete užívat čistou, svěží a chutnou vodu,... více informací »
Náhradní vodní filtr Micro
Značka: Brita
369 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní vodní filtry Brita Micro Disk S pokročilou filtrační technologií MicroDisc ActivSelect® si můžete užívat čistou, svěží a chutnou vodu,...

Náhradní vodní filtry Brita Micro Disk S pokročilou filtrační technologií MicroDisc ActivSelect® si můžete užívat čistou, svěží a chutnou vodu, kterou budete mít kdykoliv na dosah ruky. Během působení filtru dochází k výraznému snížení obsahu chlóru, zároveň si však voda uchovává prospěšné minerální složky. Určeno pro použití do filtračních lahví a karaf Brita. Až 150 litrů čisté vody V balení najdete celkem 3 kusy náhradních filtrů Brita Micro Disk. Jeden filtr je vhodný k filtraci asi 150 litrů vody po dobu až 4 týdnů. Pak je nutné jej vyměnit. Filtrace je založena čistě na přírodní technologii. Filtry jsou vyrobené ze stlačeného přírodního uhlí z ořechových skořápek. Hodně povedený výrobek Náhradní vodní filtr Micro Disk můžete nakoupit aktuálně tu na stránkách ve známé sekci filtrace vody. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí!

Tento kvalitní produkt Náhradní vodní filtr Micro Disk Brita 1039628, 3ks od přední společnosti Brita můžete pořídit zde teď právě za rozumné peníze. Ceny již od 369 Kč.