Náhradní žárovka pro Beurer IL 30, 150W

Infračervená žárovka je vyrobena tak, aby léčila hluboko uložené svalové neduhy a zranění způsobená nejenom při sportu. Dokáže uvolnit svalové... více informací »
Náhradní žárovka pro Beurer IL 30
Značka: BEURER
522 Kč
Ověřit dostupnost
Infračervená žárovka je vyrobena tak, aby léčila hluboko uložené svalové neduhy a zranění způsobená nejenom při sportu. Dokáže uvolnit svalové...

Infračervená žárovka je vyrobena tak, aby léčila hluboko uložené svalové neduhy a zranění způsobená nejenom při sportu. Dokáže uvolnit svalové bolesti, revmatické obtíže, urychluje vyléčení různých zranění a poskytuje rychlou a účinnou úlevu od bolesti. Výhodou této formy tepelné terapie je lokální povzbuzení krevního oběhu v pokožce vlivem rozšíření cév. Výsledkem je zvýšení transportu metabolitů a dalších základních biochemických látek. Další výhodou je hlubší pronikání tepla, které vede k jemnému a příjemnému hřejivému pocitu a dosažení úlevy.Je určena jako náhradní žárovka pro infralampu Baurer IL21, IL35.

Unikátní a oblíbený výrobek Náhradní žárovka pro Beurer IL 30, 150W od výrobce s dlouholetou historií BEURER lze získat v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Produkt momentálně prodáváme za 522 Kč.