Nástěnné keramické topidlo Concept QH4000

Nástěnné keramické topidlo Concept QH4000 Teplo přesně podle plánu Nástěnné keramické topidlo QH4000 je vybavené praktickým... více informací »
Nástěnné keramické topidlo Concept
Značka: CONCEPT
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné keramické topidlo Concept QH4000 Teplo přesně podle plánu Nástěnné keramické topidlo QH4000 je vybavené praktickým...

Nástěnné keramické topidlo Concept QH4000 Teplo přesně podle plánu Nástěnné keramické topidlo QH4000 je vybavené praktickým týdenním a úsporným 24hodinovým časovačem. Můžete si tak na každý den nastavit požadovanou dobu provozu včetně teploty. Oceníte to zejména v koupelně, protože se vám už nestane, že budete z horké vody vylézat do studené místnosti. Vhodné i do koupelny Je vhodný k vytápění místností do velikost 20 m2. Díky stupni krytí IP22 je odolné proti vlhkosti, takže ho můžete použít i do koupelny. Nabízí 2 stupně výkonu pro volbu teplého nebo horkého vzduchu, funkci ventilátoru a nastavitelnou oscilaci lamel pro efektivní distribuci tepla. Je vybaven moderním LED displejem s ukazatelem teploty a dálkovým ovladačem pro pohodlnou regulaci. Pro zajištění bezpečného provozu je opatřeno ochranou proti přehřátí. Funkce otevřeného okna Aktivujete-li funkci otevřeného okna, přístroj se automaticky vypne v okamžiku náhlého snížení teploty, čímž šetří spotřebu energie.

Velmi prodávaný produkt Nástěnné keramické topidlo Concept QH4000 od top výrobce CONCEPT seženete tady za báječnou cenu. Akční cena od 1 999 Kč.